O samochodach, motocyklach i rowerach ...
jarsonillo
Gastarbeiter

Ubezpieczenie samochodu w UK

Postautor: jarsonillo » 04 sie 2015 15:58

Witam, ja mam takie pytanko. W lutym kupiłem auto, które zarejestrowałem jako właściciela i ubezpieczyłem na moją kobietę, bo wtedy nie miałem prawa jazdy. Miesiąc temu zrobiłem w Polsce prawo jazdy i teraz moje pytanie: Czy mogę jeździć bez problemu tym autem na ubezpieczeniu mojej kobiety czy ona musi zgłosić mnie do ubezpieczalni jako "współubezpieczyciela" ?? I czy jeśli jestem z nią współubezpieczycielami auta, to czy jej składki przechodzą na mnie tak jak to jest w Polsce?

banita
Rezydent

Re: Ubezpieczenie samochodu w UK

Postautor: banita » 05 sie 2015 08:57

musisz byc dopisany do ubezpieczenia zebys mogl jezdzic
nie nie przechodza zadne znizki - oplaty pojda w gore i to ostro bo jestes swiezak

julik44
Gastarbeiter

Postautor: julik44 » 30 wrz 2015 10:59

Jeśli chcesz tanio ubezpieczyć samochód w UK to polecam Ci skorzystanie z ich oferty: http://www.polisadirect.co.uk/ Nie będziesz musiał samemu tracić czasu na poszukiwania a oni znajdą najtańszą opcję i jeszcze pomogą Ci uzupełnić dokumenty tak, by dostać dodatkowe zniżki. No chyba lepiej nigdzie nie będzie ;)

zenonb
Gastarbeiter

Postautor: zenonb » 23 paź 2015 11:20

No muszę przyznać, że polisadirect.co.uk ma naprawdę korzystną ofertę, sam się u nich ostatnio ubezpieczałem, więc znam temat.

rozid
Gastarbeiter

Postautor: rozid » 12 lis 2015 14:02

julik44 pisze:Jeśli chcesz tanio ubezpieczyć samochód w UK to polecam Ci skorzystanie z ich oferty: http://www.polisadirect.co.uk/ Nie będziesz musiał samemu tracić czasu na poszukiwania a oni znajdą najtańszą opcję i jeszcze pomogą Ci uzupełnić dokumenty tak, by dostać dodatkowe zniżki. No chyba lepiej nigdzie nie będzie ;)

Korzystałam i rewelacja. Bardzo mili ludzie, którzy wiedzą co chce klient. Ubezpieczenie bardzo korzystne o bardzo dobrych warunkach. A tego właśnie się szuka co nie? ;)

ZygmuntKrak
Gastarbeiter

Postautor: ZygmuntKrak » 23 wrz 2016 12:56

Witam
Wszystkich zainteresowanym tanim ubezpieczeniem w UK zapraszam do kontaktu. Tanio.ubezpieczenia.uk@gmail.com.
Pozdrawiam

Wróć do „Motoryzacja”