O samochodach, motocyklach i rowerach ...
PosterunkowyMariusz
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 28 cze 2015 03:02

Prawo Jazdy w UK 2015

Postautor: PosterunkowyMariusz » 28 cze 2015 03:15

Czołem
Planuję w końcu zrobić prawko kat.B ale przeraża mnie fakt, że nie ma już możliwości zdawania w języku polskim :?
Żyję w UK od dobrych 3 lat i moja znajomość języka nie jest zła - na co dzień w pracy posługuję się angielskim bo pracuję z anglikami, jednak mam wątpliwości co do tego czy moja znajomość języka jest na tyle dobra, aby zdać egzamin.Najbardziej obawiam się części teoretycznej - pytań w języku angielskim i części praktycznej - tzw. show me/tell me
Byłby w stanie ktoś kto robił już tutaj prawko po zmianach w 2014 przedstawić jak mniej więcej wygląda to całe show/tell me ?
na co się głównie przygotować oraz w jaki sposób jest najlepiej uczyć się do egzaminu (posiadam dwujęzyczne testy, highway code również w wersji polskiej i angielskiej oraz hazard perception) pytam jak najlepiej się uczyć, ponieważ nie wiem czy najlepiej było by wykuć wszystko po polsku czy po angielsku, a może to i to jednocześnie ?? jeżeli ma ktoś sprawdzone sposoby to niech poradzi :wink: z góry wielkie dzięki !

Eizzy
Gastarbeiter
Posty: 28
Rejestracja: 05 sie 2013 13:45

Re: Prawo Jazdy w UK 2015

Postautor: Eizzy » 03 lip 2015 13:36

No niestety już nie ma w języku polskim. Trzeba sobie jakoś radzić. Może skorzystaj z gotowych materiałów oferowanych na http://www.emano.co.uk/jak-zrobic-prawo-jazdy-w-uk/angielskie-prawo-jazdy-kat-b-samochody-osobowe.html. Tam jest wszystko opisane i nawet mają materiały w 2 językach więc będzie łatwo się nauczyć. Cały egzamin też tam opisali więc pewnie uzyskasz odpowiedź na swoje pytania :)

baginski
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 21 paź 2015 12:03

Re: Prawo Jazdy w UK 2015

Postautor: baginski » 22 paź 2015 07:47

Wiesz co, ja wolałem wrócić do Polski zrobić prawo jazdy - o wiele taniej.
Wróciłem na śląsk, do Zabrza i tam zrobiłem prawo jazdy na a i b.
W planach mam jeszcze kiedyś C+E, ale to pewnie trochę zajmie.


Wróć do „Motoryzacja”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 4 gości

cron