O samochodach, motocyklach i rowerach ...
mateszukulas93
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 09 maja 2014 14:46

Skradzione rowery

Postautor: mateszukulas93 » 09 maja 2014 15:03

Witam. Odkad przyjechalem do Londynu coraz wiecej slysze o przypadkach skradzionych rowerow. Nikt z moich znajomych nie prowokowal zlodzieji, rowery zawsze zabezpieczone drogimi lockami. Sam zastanawialem sie jak to mozliwe, ze czesto w bialy dzien gina rowery, na ktore kazdy ciezko pracowal i ktore umozliwiaja oszczedzic nam pieniadze na komunikacji miejskiej. Sam jestem rowerzysta i ze zdziwieniem wysluchiwalem historii napotkanych ludzi.

Dzis przyszedl dzien, w ktorym ja rowniez zostalem okradziony. Do tej pory nie moge uwierzyc w to co sie stalo. Zginely mi dwa rowery z tarasu, zapiete lockami. Na wlasnym podworku nie mozna juz czuc sie bezpiecznie. Wydarzenie mialo miejsce w srodku nocy.

Noc miedzy 8, a 9 maja. Preston Road, Wembley jesli ktos mieszka w tych okolicach, a nawet znacznie dalej i widzial cos podejrzanego prosilbym o kontakt pod numerem 07462136780

Ponizej zamieszczam zdjecia rowerow:

Obrazek

Obrazek

Zalezy mi na ujeciu sprawcy i odzyskaniu rowerow. Tak na dobra sprawe jesli ktos pomoze mi chociazby w zlapaniu zlodzieja to bede serdecznie wdzieczny. Przewidziana nagroda za pomoc. Pozdrawiam

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 09 maja 2014 19:58

Ubezpieczenie pokryje?

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 22 maja 2014 13:04

Na policji zgłoszone?

Pozatym zainwestuj w monitoring. Nie kosztuje to drogo, a miałbyś ryj złodzieja do rozlepienia w okolicy.


Wróć do „Motoryzacja”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 15 gości