O samochodach, motocyklach i rowerach ...
ogonek21
Gastarbeiter
Posty: 37
Rejestracja: 29 gru 2016 08:10

Re: Wynajem samochodu

Postautor: ogonek21 » 19 sty 2017 14:30

A korzystał ktoś może z opcji Traficar w Krakowie?

fillip444
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 08 gru 2016 09:37
Lokalizacja: Opole
Kontaktowanie:

Re: Wynajem samochodu

Postautor: fillip444 » 14 lut 2017 21:21

a nie lepiej skorzystać z rentalcars.com?

Caroll22
Gastarbeiter
Posty: 9
Rejestracja: 31 maja 2016 08:17

Re: Wynajem samochodu

Postautor: Caroll22 » 02 kwie 2017 11:58

Najlepiej porównać ceny.

Wiki93
Gastarbeiter
Posty: 58
Rejestracja: 09 lis 2015 12:59

Re: Wynajem samochodu

Postautor: Wiki93 » 31 maja 2017 11:09

Ja polecam wypożyczalnie http://www.best-rent.pl/wynajem-dlugote ... -samochodu . Sama z nich korzystałam w tamtym roku kiedy spędzałam wakacje w Polsce. Chciałam być mobilna i samowystarczalna. Jakoś nie uśmiechało mi się co chwila pożyczać samochodu od ojca gdy chciałam pojechać coś zwiedzić czy wyjechać do innego miasta. Wakacje spędzałam wtedy w Warszawie, ale na jakiś czas wyskoczyłam do znajomych do Gdańska oraz po drodze zajechałam do siostry do Malborka. Auto było mi wręcz niezbędne. A rodzice jednak potrzebowali samochodu. Bo gdy ja przyjechałam to przecież to, że ja wakacje miałam dwumiesięczne nie znaczy, że i oni takie mieli. Wtedy akurat zmieniałam pracę i w starej na trzy miesięczny okres wypowiedzenia dostałam miesiąc urlopu, a następną zaczynałam dopiero od września. Fajnie się to złożyło. Byłam tylko miesiąc na bezrobotnym, a jakoś tego nie odczułam. W każdym razie wracając do auta. Było ono cudne. Sama swoje w Anglii mam takie, że ledwo jeździ. A to auto było nowiusieńkie. Może miało rok. Świetnie mi się nim jeździło. A jak wróciłam do po wakacjach do domu to ciężko mi było sie przestawić znów na ruch lewostronny i przyzwyczaić do swojego samochodu.

Albercik23
Gastarbeiter
Posty: 19
Rejestracja: 27 lut 2017 21:03

Re: Wynajem samochodu

Postautor: Albercik23 » 01 cze 2017 06:57

Ja jak przyjeżdżam na Białystok na wakacje to zawsze wypożyczam auto - nie opłaca mi się jeździć tam i z powrotem przez całą Europę. Jeśli chodzi w ogóle o wynajem samochodów Białystok naprawdę ma sporo dobrych firm, przetestowałem ich już kilka i chyba http://www.carforyou.com.pl/była najlepsza jak do tej pory. Fajna flota, przyzwoite ceny i do tego obsługa na dobrym poziomie.

Ajlar
Gastarbeiter
Posty: 18
Rejestracja: 31 paź 2015 13:45

Re: Wynajem samochodu

Postautor: Ajlar » 07 lip 2017 20:57

Jesli ktos z Was planuje powrot do Polski i leci do Poznania, to dobra opcja bedzie wypożyczalnia samochodów poznań lotnisko i wynajem auta. Cenowo wyglada to naprawde przyjemnie - juz od 45zl/dzien. Posiadaja w swojej ofercie takze kombi, wiec spokojnie z bagazami da sie zapakowac.

kajametrowska
Emigrant
Posty: 161
Rejestracja: 15 lis 2013 17:49

Re: Wynajem samochodu

Postautor: kajametrowska » 17 lip 2017 12:47

Aha. NIektóre rady to mnie śmiesza. Typu: najlepiej jest kupić. Dwa razy w roku latamy z mężem do Polski na tydzień i dwa i będziemy z tego względu kupowali samochód :D No nieee.... Zdecydowanie wygodniej jest nam na miejscu wynająć sobie auto a nie prosić rodzinę o to aby nas wozili w jedno czy w drugie miejsce.
Już 3 razy wynajmowaliśmy samochód w wypożyczalni Start: https://start.rent/ . Samochody w dobrym stanie, rózne opcje wynajmu. Zwykle odbieraliśmy u nich samochód na miejscu, aczkolwiek wiem,że mozna się z nimi umówić na dostarczenie samochodu w inny punkt.

merki
Gastarbeiter
Posty: 38
Rejestracja: 01 sie 2017 11:42

Re: Wynajem samochodu

Postautor: merki » 01 sie 2017 11:44

Dobrze wiedzieć.

hubbbert
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 02 sie 2017 09:28

Re: Wynajem samochodu

Postautor: hubbbert » 02 sie 2017 09:32

kajametrowska pisze:Aha. NIektóre rady to mnie śmiesza. Typu: najlepiej jest kupić. Dwa razy w roku latamy z mężem do Polski na tydzień i dwa i będziemy z tego względu kupowali samochód :D No nieee.... Zdecydowanie wygodniej jest nam na miejscu wynająć sobie auto a nie prosić rodzinę o to aby nas wozili w jedno czy w drugie miejsce.
Już 3 razy wynajmowaliśmy samochód w wypożyczalni Start: https://start.rent/ . Samochody w dobrym stanie, rózne opcje wynajmu. Zwykle odbieraliśmy u nich samochód na miejscu, aczkolwiek wiem,że mozna się z nimi umówić na dostarczenie samochodu w inny punkt.

Skad ja to znam.My mamy tak samo.


Wróć do „Motoryzacja”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 17 gości

cron