O samochodach, motocyklach i rowerach ...
megi10
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 21 sie 2013 20:25

osoba doubezpieczona do samochodu

Postautor: megi10 » 21 sie 2013 20:31

Witam,
sprawa jest trochę zagmatwana.
MĄŻ ma samochód którym jeździł tylko on. Drugie auto zakupione także na męża ale jestem osobą dopisaną do ubezpieczenia i ja nim jeźdżę (ze względu na to że on ma zniżkę a ja jeszcze nie miałam i tańsze ubezpieczenie tym sposobem).
Parę tyg temu zawiesili mu prawko za jazdę o pijaku i chce pozbyć się swojego samochodu. Jak to będzie wtedy z ubezpieczeniem drugiego samochodu, którym ja jeźdżę? Wydaje mi się że lepiej byłoby przepisać auto na mnie. Bo za rok jak odzyska swoje prawko to przy zakupie auta i ubezpieczeniu będą sprawdzać w ubezpieczalni że miał kłopoty? Te wnioski wypełnia się przez internet i nie wiem jaka jest sprawdzalność tego.
Pozdrawiam

Misiek24
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 23 lip 2013 15:44

Postautor: Misiek24 » 29 sie 2013 10:46

Hmm.. trochę skomplikowana ta sprawa i tak szczerze, to nie wiem co powinnaś teraz zrobić. Z tego co się orientuję, to firma Emano zajmuje się ubezpieczaniem Polaków na Wyspach, więc może oni Ci coś doradzą. Tu masz dane kontaktowe: http://www.emano.co.uk. Powodzenia!

lukaszbiernacki1980
Emigrant
Posty: 128
Rejestracja: 17 mar 2015 10:32

Re: osoba doubezpieczona do samochodu

Postautor: lukaszbiernacki1980 » 17 mar 2015 11:47

kurcze nawet bardzo skomplikowana sprawa, jesli przepisze samochod na Ciebie a mial znizki to mysle ze bedziesz miaal doplate do ubezpieceznia. Ja kupowalem polise na globalmarketcompare.com moze zadzwon do nich i cos Tobie poradza :)


Wróć do „Motoryzacja”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 32 gości

cron