Tematy związane ze zdrowiem, medycyną i sprawami rodzinnymi.
xxx1120
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 25 mar 2009 00:02

rak niedrobnokomorkowy pluc

Postautor: xxx1120 » 25 mar 2009 00:07

GDZIE MOZNA UZYSKAC NAJLEBSZA POMOC ?W JAKIM KRAJU?ZNACIE JAKIES NAJNOWSZE METODY ?MOZE ZNACIE KOGOS KTO SIE WYLECZYL A MOZE JAKIS UZDROWICIE LUB LEKI O KTORYCH SIE NIE CZYTA OFICJALNIE

PROSZE O POMOC KAZDA INFORMACJA MOZE MI POMOC.... :(

user1665134
Gastarbeiter
Posty: 12
Rejestracja: 09 sty 2009 14:42

Postautor: user1665134 » 25 mar 2009 02:27

Odpisalam ci na maila, niestety nie znam niekonwecjonalnych metod leczenia raka. Odezwij sie jesli moge pomoc.

nicola21
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 20 gru 2011 22:26

Postautor: nicola21 » 30 mar 2009 02:17

Czesc.Jestem dietetyczka,ale oprocz tego interesuje sie medycyna niekonwencjonalna.Tak sie sklada,ze niedawno,w lutym,moja kolezanka dowiedziala sie ze ma raka skory,w poblizu ramienia.Bardzo bala sie chemioterapii,przeswietlen,ktore moga i tak nie wyleczyc,wiec w pierwszej kolejnosci poszla za moja rada i poddala sie metodzie niekonwencjonalnej. To byl wtedy 9 luty,teraz jest 30 marzec,a ona wyleczyla sie juz z nowotworu,teraz leczy tylko slady blizny.Jednak ta metoda ma kilka przeciwskazan. Powiedz mi prosze najpierw,kiedy dowiedzialas sie o tej chorobie? I czy o tej pory mialas robione jakies przeswietlenia,radioterapie? czy bralas jakies leki,itp.?

user864701
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 11 kwie 2009 19:57

Postautor: user864701 » 11 kwie 2009 20:34

Witam
Znam kilka niekonwencjonalnych metod o których możesz dowiedzieć się więcej z internetu.Pierwszą jest amigdalina(witamina b17),tutaj możesz więcej przeczytać:
http://www.eioba.pl/a93247/witamina_b17 ... wo_na_raka
krótki film powiązany z tym tematem
http://www.youtube.com/watch?v=RwLZpTx- ... r_embedded
i nastepny
http://www.youtube.com/watch?v=F2tAJC6G ... re=related

ze swojego doświadczenia mogę tylko dodać,że przez kilka miesięcy odczuwałem lekki ból pod żebrami(po tym jak zasnąłem i spałem całą noc na odtwarzaczu mp3),który zniknął bardzo szybko po tym jak zacząłem jeść migdały i pestki z jabłek

Możesz sprawdzić terapię Gersona:
http://www.youtube.com/watch?v=tY-HsoJ0gr0

suplement mms:
http://www.miraclemineral.kei.pl/index.php?p=1

Z tym mms radziłbym dokładniej się zapoznać,najlepiej przeczytać książkę i nie zniechęcać się od razu do tego środka jak zobaczysz,że człowiek który to wynalazł twierdzi,że w ciągu paru dni leczy aids
tutaj więcej:
http://www.forum.igya.pl/viewtopic.php?f=20&t=46

możesz też poszukać wiadomości o zwykłej wodzie utlenionej,która też podobno pomaga na różne dolegliwości

SMarek
Gastarbeiter
Posty: 52
Rejestracja: 05 cze 2008 17:09

Postautor: SMarek » 12 kwie 2009 14:34

Witam. Jak już pewnie wiesz, rak płuc jest z reguły wykrywany bardzo póżno. Dlatego według mnie jest bardzo ryzykowne marnowanie czasu na różne niekonwencjonalne terapie i opóżnianie tym samym leczenia.
W grudniu ubiegłego roku moja znajoma walcząca z rakiem od kilku lat (w USA) dowiedziała się o terapii przeprowadzanej w małej klinice onkologicznej w Bawarii w pobliżu Garmich Parten Kirchen. W chemioterapii stosują te same leki jak w innych klinikach, podają je jednak w niekonwencjonalny sposób. Otoczka komórek rakowych jest twardsza niż komórek zdrowych i przez to trudniejsza do pokonania przez lek. Otoczka ta jednak mięknie wraz ze wzrostem temperatury. Wykorzystując tę zależność chemia jest podawana po uprzednim podgrzaniu ciała do temp ok 42 stopnie początkowo w kąpieli wodnej, póżniej w specjalnym urządzeniu coś w rodzaju wielkiej kuchenki mikrofalowej. Znajoma ta przeszła tą terapie końcem grudnia. Aktualnie po trzech i pół miesiącach i po kontynuowaniu chemioterapii w USA ale już bez podgrzewania, w ostatnich badaniach nie stwierdzono obecności komórek rakowych. Uprzedzam jednak że metoda ta jest dość kosztowna. Doba pobytu w tej klinice kosztuje ok 800 euro. Pierwsza terapia trwa z reguły 10 dni, następne jeśli są konieczne trwają krócej. Podczas odwiedzin rozmawiałem tam z kilkorgiem ludzi żyjących już po kilka lat od rozpoznania i przyjężdzających na krótkie kilkudniowe terapie 1 -2 razy w ciągu roku.
Jeśli sobie życzysz odezwij się, to prześlę Ci adres tej kliniki. Pozdrawiam

user864701
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 11 kwie 2009 19:57

Postautor: user864701 » 15 kwie 2009 00:30


bobek12
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 25 lip 2016 23:24
Kontaktowanie:

Re: rak niedrobnokomorkowy pluc

Postautor: bobek12 » 23 sie 2016 14:32

Jakiś czas temu pojawiła się seria filmów o nazwie prawda o raku w których Ty Bollinger w materiale prowadzi wywiady z wybitnymi naukowcami, badaczami, lekarzami oraz pacjentami chorymi na raka, którzy zapobiegają, leczą i zmagają się z nowotworem.

Odnośnie raka skóry to była mowa o maści o nazwie Curaderm

Curaderm BEC5 Vs.Basal Cell Carcinoma
https://www.youtube.com/watch?v=uog1ouoAoys

Basal Cell Carcinoma (BCC) natural treatment with Curaderm BEC5 cream
https://www.youtube.com/watch?v=bmbPw9J1gbc


Skuteczność chemioterapii w leczeniu nowotworów wynosi średnio 2%. Niestety, podawana przez onkologów wyleczalność na poziomie 50% jest czystą iluzją, gdyż dotyczy tak zwanej względnej wyleczalności. 5 letni okres przeżycia od rozpoczęcia kuracji u dorosłych wynosi 2.3% w Australii i 2.1% w USA.
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/15630849

bobek12
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 25 lip 2016 23:24
Kontaktowanie:

Re: rak niedrobnokomorkowy pluc

Postautor: bobek12 » 08 wrz 2016 14:45

Dodam jeszcze to do tematu:
"„…skłonność jodu do wywoływania naturalnej śmierci komórek (apoptoza) czyni go efektywnym przeciwko zmiano przednowotworowym, a prawdopodobnie także wielu nowotworowym. Dany obszar wymieniany jest na zdrową skórę.”
Jod może być pomocny również w leczeniu innych rodzajów raka, ponieważ indukuje apoptozę – zaprogramowaną śmierć komórek. Apoptoza jest kluczowa dla wzrostu i rozwoju (palce u dłoni płodu kształtują się właśnie przez apoptozę tkanki pomiędzy nimi), a także dla niszczenia komórek, które stanowią zagrożenie dla integralności organizmu, jak komórki rakowe czy komórki zainfekowane wirusami. W pewnym eksperymencie, ludzkie komórki raka płuc, które połączono z genami stymulującymi wychwytywanie i zużycie jodu, przeszły apoptozę i zmniejszyły się gdy dodano jod – tak w przypadku in vitro (poza ciałem) jak i w przypadku wszczepienia ich do żywych myszy. Niektórzy przewidują więc szersze wykorzystanie jodu w leczeniu raka."
Płyn Lugola

"Oszacowanie serum 25(OH)D jest jedynym sposobem na postawienie diagnozy i upewnienia się, że leczenie jest stosowne i bezpieczne. Istnieją trzy sposoby uzupełniania deficytu witaminy D: światło słoneczne, promienie ultrafioletowe (UVB) i suplementacja witaminą D. Uzupełnianie deficytu u zdrowych pacjentów drogą suplementacji w ilości 2 000-7 000 IU witaminy D. dziennie powinno być wystarczające do uzyskania poziomu między 40-70 ng/mL przez cały rok. Osoby cierpiące na poważne schorzenia mające związek z deficytem witaminy D (rak, choroby serca, stwardnienie rozsiane, cukrzyca, autyzm i gro innych chorób) powinny utrzymywać przez cały rok witaminę D na poziomie 55-70 ng/ mL. Osoby takie nie tylko powinny być intensywniej suplementowane witaminą D, ale również powinny mieć częściej monitorowany poziom wapnia oraz 25(OH) D we krwi. Suplementacja witaminą D powinna być zawsze terapią pomocniczą u pacjentów z ciężkimi schorzeniami i nigdy nie może zastępować standardowego leczenia. Teoretycznie, farmakologiczne dawki witaminy D (2 000 IU/kg masy ciała przez 3 dni) mogą wytworzyć wystarczającą ilość naturalnego antybiotyku katelicydyny, żeby wyleczyć powszechne schorzenia dróg oddechowych takie jak grypa czy przeziębienie, ale wymaga to przeprowadzenia dalszych badań."
Witamina D

"Nadprodukcja wolnych rodników może spowodować uszkodzenie nerwów, białek, DNA, mitochondriów – które są zasadniczo elektrowniami komórek, miejscami, w których tworzy się energia – a także lipidów lub inaczej tłuszczów, co może prowadzić do wielu różnych chorób, takich jak miażdżyca tętnic, rak, cukrzyca, reumatoidalne zapalenie stawów, choroba serca, chroniczne zapalenie, udar oraz szok septyczny – lista bynajmniej nie kończy się na tych kilku chorobach. Wyróżniamy dwie grupy antyoksydantów. Niektóre z nich działają jak enzymy, np. glutation, peroksydaza, dysmutaza ponadtlenkowa i katalaza – o tych antyoksydantach być może słyszeliście.
Są też antyoksydanty nieenzymatyczne, jak witamina C. Mogliście też słyszeć o kwasie liponowym. Wyróżniamy także polifenole, które otrzymujemy pijąc dobre gatunki herbat, oraz karotenoidy, które możemy otrzymywać spożywając wartościową żywność.

Zapotrzebowanie na witaminę C można podzielić na dwie kategorie. Jedną z nich jest codzienne zapotrzebowanie, służące detoksykacji substancji chemicznych takich jak spaliny samochodowe, zapobieganie szkodom wynikającym z kontaktu ze środkami chemicznymi do spryskiwania roślin lub jakąkolwiek inną trucizną, bowiem witamina C pełni rolę dawcy elektronu, dzięki czemu naprawia szkody. Witamina C jest antyoksydantem. Może ponadto chronić ludzi przed pyłkami i alergiami dzięki swojemu działaniu antyhistaminowemu."
Witamina C


Wróć do „Zdrowie, Medycyna, Rodzina”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 6 gości