Tematy związane ze zdrowiem, medycyną i sprawami rodzinnymi.
kudlatytyp
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 10 sie 2008 22:49

Nowe okulary w Londynie - gdzie i jak?

Postautor: kudlatytyp » 06 wrz 2008 20:03

Niestety nie wybieram sie do pl a zbilem sobie okulary moze wiecie gdzie znajde jakas mila obsade by sprawdzic oczka i zrobic nowe okularki.Dajcie jakies namiary bede w Londynie w niedziele wiec jak cos to czekam na odpowiedz.Dziekuje

czarnas
Emigrant
Posty: 325
Rejestracja: 20 maja 2008 16:13

Postautor: czarnas » 08 wrz 2008 13:47

Hej nie wiem tylko czy zależy Ci na sieci optycznej z której juz korzystałeś i chcesz dalej w niej byc? mój tata jest w vision express polecam sieć na OHFORD CIRCUSS super obsługa ,jak wszedł Tata do gabinetu to badała go bardzo dokładnie lekarka,myslałam że nie doczekam się na niego :) więc polecam,nie mówiąc o rabatach jakie dostał a okularki były w ciagu godzinki.Pozdrawiam

oliv23
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 16 lis 2015 13:20

Re: Nowe okulary w Londynie - gdzie i jak?

Postautor: oliv23 » 16 lis 2015 13:23

Może zanim pójdziecie do optyka po okulary lepiej obejrzeć jakie są w ogóle dostępne modele oprawek? Ja tak wyszukałam swoje okulary przeciwsłoneczne, bo kupowałam u optyka. Najpierw poszperałam w sieci zainspirowały mnie akurat takie oprawki http://www.opticador.pl/oprawy-okularow ... -barcelona i na taki wzór szukałam u optyka okularków dla siebie

kamilcia44
Gastarbeiter
Posty: 9
Rejestracja: 01 gru 2015 11:03
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Nowe okulary w Londynie - gdzie i jak?

Postautor: kamilcia44 » 01 gru 2015 11:26

Vision express chyba w każdym kraju trzyma wysoko poprzeczkę. Sama byłam u nich w zeszłym roku - profesjonalna obsługa i świetnie przebadany wzrok, dobrali mi idealnie okulary. Wiadomo, swoje zapłaciłam, ale to okulary - nigdzie nie jest tanio.


Wróć do „Zdrowie, Medycyna, Rodzina”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 8 gości