Tematy związane ze zdrowiem, medycyną i sprawami rodzinnymi.
hwdpuk
Gastarbeiter
Posty: 46
Rejestracja: 09 mar 2008 09:50

Ropień na kości ogonowej - czy to poważne?

Postautor: hwdpuk » 05 wrz 2008 08:50

witam mam ropnia na kosci ogonowej boli jak cholera czy z tym trzeba isc do lekarza ???wyglada jak by sie duzy syf robil

Brain
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2008 20:12

Postautor: Brain » 05 wrz 2008 09:01

Nazywa sie to torbiel wlosowata, idz do lekarza powinni Ci to oczyscic i zalozyc saczek na kilka dni. Jezeli jest bardzo duze to cie uspia ;) jezeli nie zrobia na zywca ( modl sie zeby ci dali znieczulenie lub narkoze ). Po tych kilku dniach z saczkiem czyli rurka w dupce :) oczywiscie musisz sobie zmieniac opatrunki co pare godzin na poczatku co dzien pozniej, idziesz czyszcza Ci to ostatecznie potem sie goi i masz z glowy, do momentu nowego przesilenia organizmu.
Masz racje to jest cos jak syf, wszystkie smieci z organizmu wyrzucane sa tam, smierdzi niemilosiernie.

Reasumujac znajdz sobie odpowiednik lacinski nazwy albo angielski zeby bylo prosciej gadac z lekarzem i poprostu sie do niego przejdz.

Mozesz pstryknac hardcore i sam/sama sobie to przebic potem polac spirytusem :) albo wypalic niczym Rambo, odradzam.

ps. jak masz siedzaca prace to juz mi Ciebie zal

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 05 wrz 2008 11:07

Jak jest duze to idz koniecznie do lekarza.
Ja mialem cos takiego na szyi uroslo do 5cm :) I potem miesiac wyjety z zyciorysu bo sie zrobila sepsa, na szczescie (dla niektorych nie) przezylem :D

hwdpuk
Gastarbeiter
Posty: 46
Rejestracja: 09 mar 2008 09:50

Postautor: hwdpuk » 07 wrz 2008 11:04

oooo masakra wiec tak poszedlem do szpitala i mialem normalnie operacje na to gowno narkoza i te sprawy 2 dni w szpitalu i teraz 10 dni na zmiane saczka boljak nie wiem co mam nadzieje ze to juz nnie powroci co ufffff nie wiedzialem ze z takim czyms mozna sie tak zalatwic pozdrawiam i jesli ktos to bedzie mial to juz mi go szkodałoo

dzonson
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 08 mar 2017 20:41
Kontaktowanie:

Re: Ropień na kości ogonowej - czy to poważne?

Postautor: dzonson » 08 mar 2017 20:47

Ciężkie, współczuję bardzo :|
Jakie tabletki na odchudzanie pomagają w zrzuceniu nadwagi? http://tabletkinaodchudzanie.co


Wróć do „Zdrowie, Medycyna, Rodzina”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 14 gości

cron