Tematy związane ze zdrowiem, medycyną i sprawami rodzinnymi.
Konstancja77
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 27 sty 2015 18:54

Postautor: Konstancja77 » 27 sty 2015 19:53

jeżeli lekarze twierdzą że wszystko jest ok a nie możecie zajść w ciąże to może warto skorzystać z hirudoterapii. juz dziesiątki dzieciaczków dzięki tej metodzie się poczęło. poszperajcie w necie. jest trochę informacji po polsku i angielsku.

Konstancja77
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 27 sty 2015 18:54

Postautor: Konstancja77 » 27 sty 2015 19:54

jeżeli lekarze twierdzą że wszystko jest ok a nie możecie zajść w ciąże to może warto skorzystać z hirudoterapii. juz dziesiątki dzieciaczków dzięki tej metodzie się poczęło. poszperajcie w necie. jest trochę informacji po polsku i angielsku.

antwal
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 10 maja 2016 12:29
Kontaktowanie:

Re: Problem z zajściem w ciąże....

Postautor: antwal » 10 maja 2016 12:45

Jak wszystkie metody i sposoby zawiodą, to konieczne może się okazać skorzystanie z pomocy banków nasienia, nie jest to może idalne rozwiązanie, ale zawsze jest to coś, co może w pewnym sensie pomóc parze starającej się o dziecko. Najlepiej ich szukać na stronie http://bankinasienia.pl/ gdzie jest dość duża baza banków spermy i klinik, z których pomocy można skorzystać

Misxx
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 10 maja 2016 16:58
Kontaktowanie:

Re: Problem z zajściem w ciąże....

Postautor: Misxx » 10 maja 2016 17:00

Byłaś u jakiegoś lekarza? pozdrawiam :)

rzemieslnik
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 10 wrz 2014 10:52

Re: Problem z zajściem w ciąże....

Postautor: rzemieslnik » 10 maja 2016 18:03

W Gazecie Wyborczej czytałem o Centrum Medycznym Salve w Łodzi. Stworzone przez bardzo znanych ginekologów-położników, wychowanków Profesora Wacława Deca któremu nasza ginekologia wiele zawdzięcza. To on wprowadził metodę Cohena do Polski. Wyniki tej prywatnej kliniki nie wymagają rekomendacji. Leczenie niepłodności, i jeden z najlepszych Oddziałów Neonatologicznych w Polsce http://www.salve.pl/Oddzial-Neonatologiczny,54,0,6 . Do tego onkologia na wysokim poziomie. Ta placówka złożona z kilku przychodni i szpitala nie musi walczyć o refundację świadczeń w ramach NFZ. Większość zabiegów oferuje w ramach ubezpieczenia społecznego.

asierp
Gastarbeiter
Posty: 51
Rejestracja: 11 lis 2015 10:13

Re: Problem z zajściem w ciąże....

Postautor: asierp » 04 sty 2017 05:46

Również miałam problemy z zajściem w ciążę. Sama jednak jeździłam do Polski z racji tego,że badania oraz wizyty były w naszym kraju o wiele tańsze niż w UK. Tak wiec opłaciło mi się latać nawet biorąć pod uwagę koszta biletów samolotowych. poza tym nie chciałam rodzić w UK ( wiadomo jaka tutaj jest opieka medyczna).

Ze swojej strony polecam zorientować się dziewczyny czy nie macie aby bezobjawowej chlamydii:
http://chlamydia.org.pl/chlamydia/objawy-chlamydii/

Choroba baredzo często skutkuje problemami w zajściu w ciąże.

martta335d
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 19 gru 2016 15:55
Kontaktowanie:

Re: Problem z zajściem w ciąże....

Postautor: martta335d » 04 sty 2017 16:34

Ciekawa sprawa, dobrze wiedzieć na przyszłość, opowiem o tym żonie !
-----------
winstrol

pentikon
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 11 sty 2017 07:33

Re: Problem z zajściem w ciąże....

Postautor: pentikon » 11 sty 2017 07:35

Hormony. Warto sprawdzić ich poziom.


Wróć do „Zdrowie, Medycyna, Rodzina”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 9 gości