Tematy związane ze zdrowiem, medycyną i sprawami rodzinnymi.
ppm
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 01 cze 2008 16:26

Adopcja

Postautor: ppm » 01 cze 2008 16:30

Witam wszystkich. jestesmy malzenstwem ktore z powodow biologicznych nie moze miec dzieci. chcemy adoptowac i dac szczescie dziecku. wiemy ze w Polsce legalna jest adopcja ze wskazaniem. zastanawiam sie jak odnalezc matke ktora juz wie ze nie jest w stanie wychowac swojej pociechy i chce znalezc rodzicow i bezpieczny dom dla swojego dziecka.
nie wiemy gdzie i jak szukac.
Pomozcie, moze ktos wie cos na ten temat.
Dziekujemy

catisia
Gastarbeiter
Posty: 20
Rejestracja: 25 maja 2008 19:13

Postautor: catisia » 09 cze 2008 00:58

hmm a czemu szukacie w Polsce?
NIe wiem jak to jest ale u mnie wrodzinie kuzyn adoptowal dziewczynke...majaca dopiero 12 dni...kobieta juz rodzila 5 dziecko i uwazala ze jej nie stac na wychowanie dziecka. ale procedura jest standardowa zglaszacie sie do osrodka adopcyjnego...skladacie papiery...musicie przejsc szkolenia i testy...moj kuzyn z zona ...zrobili wszystko mniej wiecej w ciagu roku... po czym po miesiacu wiedzieli ze beda mogli adoptowac maluszka...
Tym bardziej nie wiem czy wam na to pozwola jesli chcecie mieszkac z dzzieckiem za granica poniewaz do nich do domu przychodzili z osrodka adopcyjnego zobaczyc w jakich warunkach mieszkaja i czy maja naszykowany pokoj dla dziecka... pozniej przyszly do nich do domu babeczki z sadu sprawdzic tez warunki byli pytac sasiadow jakie maja na ich temat zdanie...byli u lekarza rodzinnego... doslownie wszedzie wiec moze byc to skaplikowane.

Nie wiem jak jest w UK ale polecam przejsc sie do lokalnego urzedu z tego co widzialam maja tam ulotki na temat adopcji. I napewno z checia udziela wam potrzebnych informacji.


Wróć do „Zdrowie, Medycyna, Rodzina”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 13 gości

cron