Tematy związane ze zdrowiem, medycyną i sprawami rodzinnymi.
Pacunia
Gastarbeiter
Posty: 16
Rejestracja: 26 sty 2017 10:09

Ortopeda

Postautor: Pacunia » 13 paź 2017 09:20

Wątek może trochę z innej beczki, ale niewątpliwie ważny. Sama po sobie wiem (zerwany ACL, uszkodzony MCL, łąkotki, rzepka, torbiel bakera itd), że ortopedów jest w Polsce dużo, ale prawdziwych SPECÓW od kolan jest niewiele. Może stwórzmy wątek o najlepszych ortopedach zajmujących się kolanami w Polsce, bo większość z nas chętnie przejedzie cały kraj dla dobrej diagnozy i udanej rekonstrukcji niż będzie chciała być krojona przez lokalnego cwaniaka i rzeźnika (moim zdaniem jest ich przeważająca większość). Co powiecie na doktora Piontka z Poznania? Krzysztofa Gawędę z Lublina / Nałęczowa? Kto jeszcze należy do tej czołówki? Doktorzy z Piekar, Żor, Caroliny?

tasia3
Gastarbeiter
Posty: 33
Rejestracja: 31 sty 2017 19:12

Re: Ortopeda

Postautor: tasia3 » 13 paź 2017 11:13

też wole w Polsce się leczyć, mam większe zaufanie. jak byłam teraz na urlopie w domu to rodzina zapisała mnie do dr Pisarskiego z poradni na Targówku, lekarz ma podobno bardzo dobre opinie w stolicy. Zrobił mi artroskopię kolana, okazało się że miałem uszkodzony fragment łąkotki. Na szczęście nic poważnego, po leczeniu i krótkiej rehabilitacji mogłam wrócić do siebie


Wróć do „Zdrowie, Medycyna, Rodzina”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 9 gości

cron