Tematy związane ze zdrowiem, medycyną i sprawami rodzinnymi.
Robjan
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 18 kwie 2017 14:10

Koszty leczenia w UK

Postautor: Robjan » 18 kwie 2017 14:12

Mam pytanie do osób obytych z tematem kosztów leczenia w Wielkiej Brytanii. Z tego co się orientuję, koszty te wcale nie są takie niskie, nawet jeśli ktoś posiada pełne ubezpieczenie. Nie da się ukryć, jest to dla mnie dosyć duży problem więc coraz poważniej zaczynam brać pod uwagę inną opcję. Myślę nad tym, czy na czas leczenia nie wyjechać do Polski do szczecińskiego Orthosport. To bardzo dobra i renomowana klinika, a koszt leczenia wcale nie będzie większy niż w przypadku leczenia w UK. Wydaje mi się że na chwilę obecną jest to w moim przypadku najrozsądniejsze rozwiązanie. Czy ktoś z Was decydował się na coś podobnego?

tasia3
Gastarbeiter
Posty: 33
Rejestracja: 31 sty 2017 19:12

Re: Koszty leczenia w UK

Postautor: tasia3 » 25 kwie 2017 16:52

Już zdążyłam się zorientować po 2 latach mieszkania w UK, że w ogóle nie opłaca się tutaj korzystać z zabiegów stomatologicznych. Są one horrendalnie drogie i w cale nie na wysokim poziomie. Dlatego znalazłam na to sposób, mianowicie jak przyjeżdżam do Polski do rodziny, to wcześniej umawiam się ze stomatologiem w płockim Linea Medica. Teraz we wakacje planuje zrobić licówki, w 2 tygodnie z tego co się orientowałam będą w stanie to zrobić. Zapłacę kilkakrotnie mniej za usługę, nawet jeśli doliczyć do tego koszty dojazdu.

Hukal
Gastarbeiter
Posty: 13
Rejestracja: 25 kwie 2017 20:23

Re: Koszty leczenia w UK

Postautor: Hukal » 25 kwie 2017 20:27

Taniej na pewno w Polsce


Wróć do „Zdrowie, Medycyna, Rodzina”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 14 gości