Tematy związane ze zdrowiem, medycyną i sprawami rodzinnymi.
tasia3
Gastarbeiter
Posty: 33
Rejestracja: 31 sty 2017 19:12

Re: Gdzie do ginekologa w Warszawie

Postautor: tasia3 » 30 mar 2017 02:51

Też trochę szukałam odpowiedniego dla siebie ginekologa, aż w końcu dostałam namiar od znajomej na prof. Peterkę z Ober Clinic. Zachwalała bardzo podejście lekarza, że do każdego badania podchodzi bardzo sumiennie i szczegółowo studiuje historię choroby. Ja właśnie lubię takich specjalistów, unikam tych którzy podchodzą do pacjenta niedbale

Pacunia
Gastarbeiter
Posty: 16
Rejestracja: 26 sty 2017 10:09

Re: Gdzie do ginekologa w Warszawie

Postautor: Pacunia » 06 maja 2017 22:57

U mnie wszystkim zajmuje się pani doktor Janina Szymańska z Ochoty medical center. Pani doktor prowadziła moją ciążę a dwa miesiące temu zakładała mi wkładkę hormonalna levosert bo od razu po porodzie zabrałyśmy się za dobór odpowiedniej antykoncepcji dla mnie tak abym była chroniona przed ciążą (kolejnej jak na razie nie planuję) oraz ze spokojem mogła karmić moją córcie piersią.

olinka33
Gastarbeiter
Posty: 16
Rejestracja: 13 lut 2017 12:37

Re: Gdzie do ginekologa w Warszawie

Postautor: olinka33 » 10 maja 2017 08:42

Byłam miesiąc temu u dr. Songina, zakładał mi wkładkę levosert, bardzo sympatyczny i rzeczowy lekarz, odpowiada cierpliwie na wszystkie pytania, wszystko wyjaśnia również cierpliwie aż upewni się że pacjentka zrozumie.

bobsher
Gastarbeiter
Posty: 39
Rejestracja: 05 maja 2016 06:26

Re: Gdzie do ginekologa w Warszawie

Postautor: bobsher » 12 cze 2017 07:41

A czy wykonują tam też USG brzucha?

kajametrowska
Emigrant
Posty: 161
Rejestracja: 15 lis 2013 17:49

Re: Gdzie do ginekologa w Warszawie

Postautor: kajametrowska » 12 cze 2017 13:30

Ginekolog jest w stanie wykonać usg ginekologiczne. Na usg brzucha możesz zapisac się gdzieś indziej. Jesli mogę zasugerować dobry ośrodek medyczny to polecam rad med:
http://rad.med.pl/portfolio/usg-brzucha/

Z racji tego,że maja najlepsze usg w okolicy ( urządzenie). Nie jest również tak drogo.


Wróć do „Zdrowie, Medycyna, Rodzina”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 15 gości

cron