Tematy związane ze zdrowiem, medycyną i sprawami rodzinnymi.
wooocash
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 08 sty 2016 20:09

CHIRURGIA SZCZEKOWA

Postautor: wooocash » 08 sty 2016 20:21

Witam.Mam problem z zebami i nie tylko.Mam torbiel w szczece.Ostatnio zrobil mi sie ropien na dziasle w tym miejscu.Bylem prywatnie u dentystki na nacinaniu.Powiedziala ze sie nie podejmie wyluszczania torbieli (bo blisko nerwow) i najlepiej jak zrobie to na NHS. Doradzila zebym zalatwil sobie wizyte u GP i ona pokieruje ta sprawe tak ze mi to zrobia tu w Londynie w jakiejs klinice chirurgii szczekowej na nhs bezplatnie.Jestem tu krotko i z tego co wyczytalem to za takie zabiegi tez sie placi.I moje pytania do kogos madrzejszego albo doswiadczonego w tym temacie brzmia: 1.czy placi sie nawet z nhs ? 2.czy dobrze tu robia? 3.czy lepiej zabukowac bilet i zrobic to w polsce w prywatnej klinice? Za odppowiedzi z gory dziekuje.pozdrawiam

AnkaFic
Gastarbeiter
Posty: 33
Rejestracja: 28 mar 2013 11:31

Re: CHIRURGIA SZCZEKOWA

Postautor: AnkaFic » 15 sty 2016 10:29

Współczuję.... :( Niestety na emigracji jest ok dopóki nie zaczną się problemy ze zdrowiem. :( ja miałam torbiele na dziąsłach - bolało jak cholera, a tu ceny powaliły mnie z nóg. Siostra znalazła mi w Polsce klinikę, która z zebami itp robi wszystko http://www.medycynaistomatologia.pl/. Leciałam tam do nich i z lotami koszt to jakaś 1/4 tego co wołali w UK... Poza tym mówią, że specjaliści w polsce sa lepsi niz tu.


Wróć do „Zdrowie, Medycyna, Rodzina”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 23 gości