Tematy związane ze zdrowiem, medycyną i sprawami rodzinnymi.
olinka33
Gastarbeiter
Posty: 16
Rejestracja: 13 lut 2017 12:37

Re: Szybsza miesiączka

Postautor: olinka33 » 26 maja 2017 20:26

Tak, też o tym słyszałam ale dla mnie prostsza jest metoda z belarą, może dlatego że tak czy inaczej je biorę więc korzystam z tego jak tylko mogę

Sebann
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 25 lis 2017 19:11

Re: Szybsza miesiączka

Postautor: Sebann » 01 gru 2017 12:33

Witam serdecznie wszystkie dziewczyny tego forum :)
Czy jesteście może w stanie mi doradzić w jaki sposób powinna wyglądać dokładnie miesiączka? Ja się właśnie nad tym w tym momencie bardzo poważnie zastanawiam... Czy uważacie, że na przykład te porady w tym zakresie są warte uwagi https://www.mamazone.pl/artykuly/mama/zdrowie/dolegliwosci-i-choroby/prawidlowa-miesiaczka/ ? Z góry wielkie dzięki za wszelkiego rodzaju porady i sugestie w tym obszarze tematycznym :) Jestem pewna, że mi się one bardzo przydadzą :)

Daniero
Gastarbeiter
Posty: 11
Rejestracja: 09 gru 2017 09:04

Re: Szybsza miesiączka

Postautor: Daniero » 15 sty 2018 04:17

Witamina C nic nie daje, można to zrobić tabletkami anty. jednak ma to swoje skutki w późniejszych miesiącach

patrykzduniak90
Gastarbeiter
Posty: 9
Rejestracja: 17 sty 2018 18:47

Re: Szybsza miesiączka

Postautor: patrykzduniak90 » 17 sty 2018 19:03

Sposoób jest wiele, moja kobieta poszła do ginekologa i cos tam przepisał. Chciała przełożyć termin bo jechaliśmy na wyprawę marzeń:
[url=http://egeria.lublin.pl/pielgrzymki do ziemi[/url]
POlecam, lekarz wie co najlepsze :)

martitka30
Gastarbeiter
Posty: 21
Rejestracja: 11 kwie 2016 18:39

Re: Szybsza miesiączka

Postautor: martitka30 » 20 lut 2020 20:08

No przecież jest sporo tych leków, z tym, że na receptę. Teraz masz już możliwość wypisywania e-recept bez wychodzenia z domu (lekarzonline.eu) więc trzeba korzystać.

kulik86
Gastarbeiter
Posty: 11
Rejestracja: 24 sty 2017 10:27

Re: Szybsza miesiączka

Postautor: kulik86 » 29 wrz 2020 10:32

z pewnością nie radziłabym kupować byle jakich leków/hormonów przez internet, jeśli wam zależy na szybszej miesiączce i nie chcecie sobie zaszkodzić to radzę iść do dobrego ginekologa, niech wam doradzi co można wziąć czy jakie kroki podjąć, aby miesiączka szybciej się pojawiła. Jak któraś z Was jest z Warszawy to polecam przychodnie Renort RSC (w Warszawie sa 3 oddziały) doskonali specjaliści, wyposażenie nowoczesne, czułe i gołym okiem widać, że dobrej jakości. Ponadto przychodnia jest doskonale zrządzana z łatwością można się do nich dodzwonić, umówić itd p polecam :)


Wróć do „Zdrowie, Medycyna, Rodzina”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 15 gości

cron