Tematy związane ze zdrowiem, medycyną i sprawami rodzinnymi.
Maarcin87
Gastarbeiter

Kosmetyki, witaminy, trening !!!

Postautor: Maarcin87 » 29 lip 2015 07:24

Witajcie ! Kto chce pieknie I mlodo wygladac, miec ladna sylwetke, zdrowo sie odzywiac I suplementowac ? :) Kto chce znalezc motywacje do cwiczen I popracowac nad swoim wygladem? Jesli ktos tu taki jest, to zapraszam do kontaktu !

Na co dzien jestem fizjoterapeuta I trenerem personalnym, zajmuje sie usprawnianiem poprzez ruch I poprawianiem nie tylko sylwetki, ale takze dzieki temu samopoczucia I pewnosci siebie !

Posiadam dostep do swietnej jakosci witamin I suplementow diety, 100% naturalnych, dostarczanych przez najwieksza na swiecie firme produkujaca preparaty witaminowe. Rowniez mam dostep do rewolucyjnego podejscia do kontroli wagi poprzez wykonanie testu DNA, pozwalajacego na sprawdzenie profilu metabolicznego z prosesjonalnym doborem diety I treningu.

Dostep rowniez do wysokiej jakosci prestizowych kosmetykow, w top 5 swiatowej jakosci, z mozliwoscia zorganizowania darmowego testu cery z profesjonalna konsultacja z kosmetyczka I doborem kosmetykow indywidualnie na podstawie wynikow badan. Zapraszam wszystkie kobiety, ktore uwielbiaja kosmetyki I chetnie chcialyby miec taki test zrobiony, dzieki ktoremu szczegolowo dowiecie sie o stopniu uszkodzenia skory I jak zapobiegac dalszym zmianom!

Trening, dieta, suplementacja, a do tego super kosmetyki I profesjonalne konsultacje z doswiadczonymi kosmetyczkami plus ze mna oczywiscie – jak dzialac, to tylko kompleksowo !

Szukam energicznych I ambitnych osob,ktore szukaja nie tylko super okazji do ruszenia sie z kanapy I zmiany nawykow na te zdrowsze. Szukam takze osob, ktore cenia sobie dobrej jakosci witaminy,suplementy I kosmetyki, ktore uzywamy na co dzien I zyc bez nich nie mozemy. Dla bardziej ambitnych - mozliwosci budowania swojego biznesu w branzy beauty/nutrition z moja pomoca !

Zapraszam do kontaktu, sluze pomoca,odpowiem na pytania, spotkam sie I opowiem wiecej. 07596297872.

Do uslyszenia,
Marcin

luk25
Gastarbeiter

Re: Kosmetyki, witaminy, trening !!!

Postautor: luk25 » 09 sie 2015 12:06

Suplementy to chyba nie jest dobry pomysł. Przynajmniej moim zdaniem. Bo o ile trening i zdrowe jedzenie, organiczne, to jak najbardziej, to już te suplementy to przesada. Tylko wyrzucanie pieniędzy w błoto i naciąganie.

Maarcin87
Gastarbeiter

Postautor: Maarcin87 » 09 sie 2015 20:07

Nie sa to suplementy sportowe typu kreatyna,aminokwasy czy inne steaki przed czy potreningowe. Przez okreslenie suplementy diety mam na mysli wysokiej jakosci bialko, batony, szejki, zupy, a takze caly szereg witamin, multiwitamin, omega 3, CLA i wiele innych. Wszystko 100% naturalne,czyste,bez zadnej chemii. Pozdrawiam

Maarcin87
Gastarbeiter

Postautor: Maarcin87 » 16 sie 2015 21:31

zapraszam wszystich czytajacych i majacych jakiekolwiek pytania! Marcin

Adam67Kwolik
Gastarbeiter

Postautor: Adam67Kwolik » 18 sie 2015 15:50

To ja mam pytanie - mam 1,89 wzrostu, ważę 98 kg, od lipca chodzę ok 5-6 razy w tygodniu na silownię po ok 70-80 minut; ćwiczę na orbitreku, wioślarzu, ostatnio też siłowo; generalnie moim celem jest schudnięcie i w większym zakresie - wypracowanie satysfakcjonującej sylwetki. Co za suplementy mogę kupić, żeby trening był bardziej efektywny, waga szybciej spadała a sylwetka była umieścniona? Z góry dziękuje za pomoc!

Maarcin87
Gastarbeiter

Postautor: Maarcin87 » 18 sie 2015 20:46

Czesc Adam! co do supli przy Twoich planach to na pewno polecam odzywke bialkowa, z ktorej robisz smaczne szejki, mieszajac ja z mlekiem, jogurtem,owocami. Sam tak robie, zeby zastapic potreningowy posilek zdrowym i pozywnym szejkiem. Na pewno przydaloby sie zebys trzymal dobra dawke blonnika w diecie. Nie jestem zwolennikiem szpikowania sie wieloma odzywkami i suplementami, polecic moge jeszcze dobry napoj nawadniajacy ktory spozywasz w trakcie treningu,albo izotonik na utrzymanie zrownowazonego bilansu elektrolitow i kontrolujacy poziom nawodnienia organizmu, albo cos z wieksza iloscia weglowodanow w sytuacji, kiedy Twoj wysilek jest dlugotrwaly. W ramach uzupelnienia zawsze mozesz dorzucic jakas multiwitamine czy kompleks witamin,mineralow i fitoskladnikow, nie zawsze mamy czas i warunki na zbilansowana diete dzien w dzien:) Mam wszystko dostepne, 100% naturalne i swietnie przyswajalne,napisz co sadzisz o tym, chetnie na priv sie zgadam z Toba. Pozdrawiam

grunta
Gastarbeiter

Postautor: grunta » 28 paź 2017 13:20

Hm... A czy wiecie może co może być powodem słabszych wyników na siłowni niż oczekiwane? Ja właśnie mam z tym problem w ostatnim czasie i niezbyt wiem co może być przyczyną. Choć pomyślałem sobie, że jest to spowodowane zbyt niskim poziomem testosteronu... Czy uważacie, że to rzeczywiście może być przyczyna słabszych wyników? Tutaj znalazłem sprawdzone sposoby na podniesienie testosteronu https://www.trener.pl/odzywianie/10-sposobow-jak-podniesc-poziom-testosteronu/ Co o tym myślicie? Warto się do tego stosować?

Wróć do „Zdrowie, Medycyna, Rodzina”