Tematy związane ze zdrowiem, medycyną i sprawami rodzinnymi.
frac
Gastarbeiter
Posty: 14
Rejestracja: 27 maja 2015 11:25

Gdzie leczyć kłykciny?

Postautor: frac » 23 lip 2015 17:46

Może mi ktoś podpowiedzieć, gdzie w Londynie można leczyć kłykciny kończyste? Polećcie jakiegoś dobrego dermatologa.

Bloom15
Emigrant
Posty: 120
Rejestracja: 20 paź 2014 08:22

Re: Gdzie leczyć kłykciny?

Postautor: Bloom15 » 24 lip 2015 16:11

Najlepiej chyba w domu, bo w celu ich wyleczenia stosuje się jakieś maści, nie? Oczywiście najpierw musi je przepisać jakiś lekarz.
Szczerze tego nie wiem, nigdy świństwa nie miałem i nie musiałem tego leczyć, jedynie czytałem o tym na takim serwisie: http://klykcinyhpv.pl/klykciny-konczyste-leczenie/
Chociaż nie wiem, w Brytanii może mają jakieś bardziej zaawansowane techniki leczenia niż w Polsce.

Mark999
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 04 lip 2015 08:56

Re: Gdzie leczyć kłykciny?

Postautor: Mark999 » 10 sie 2015 23:19


Mark999
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 04 lip 2015 08:56

Re: Gdzie leczyć kłykciny?

Postautor: Mark999 » 10 sie 2015 23:22


Lomndek
Gastarbeiter
Posty: 14
Rejestracja: 16 mar 2015 16:51

Re: Gdzie leczyć kłykciny?

Postautor: Lomndek » 30 wrz 2015 12:01

CHIRURG – DR N. MED. PRZEMYSŁAW CIESIELSKI
Tooting Medical Centre
5 London Rd
London SW17 9JR
Telephone: 020-8767-8389

w londynie:

https://polski-lekarz.london/team-view/ ... ciesielsk/


w warszawie
http://mdclinic.pl/specjalisci/dr-n-med ... ki/3842-2/

dr n. med. Przemysław Ciesielski
Specjalista proktolog.

Starszy asystent w Oddziale Chirurgii Ogólnej oraz twórca Poradni Proktologicznej Szpitala w Wołominie. Członek Towarzystwa Chirurgów Polskich oraz Polskiego Klubu Koloproktologii. Dr Przemysław Ciesielski regularnie uczestniczy
w krajowych i zagranicznych zjazdach tematycznych. Zdobywał praktyczne umiejętności w czasie staży w renomowanych polskich i zagranicznych ośrodkach chirurgii kolorektalnej.

Konsultacje i zabiegi:

Konsultacja proktologiczna
Konsultacja z anoskopią / rektoskopią
Konsultacja z zabiegiem gumowania guzków krwawniczyh
Anoskopia/ rektoskopia z pobraniem wycinków do badania HIST – PAT
Nacięcie zakrzepu brzeżnego
Wycięcie drobnych zmian okolicy odbytu i innych okolic skóry
Blokady Lignokaina / Botox w leczeniu szczeliny odbytu
Nacięcie i drenaż ropnia odbytu


Proktologia:

diagnostyka i leczenie żylaków odbytu. Leczenie zachowawcze oraz zabiegowe (w tym gumkowanie).
leczenie operacyjne żylaków odbytu. Operacja w Polsce możliwości operacji w szpitalu w Polsce z opcja refundacji kosztów przez NHS.
diagnostyka i leczenie szczeliny odbytu. Leczenie zachowawcze oraz zabiegowe (w tym Botox).
leczenie operacyjne szczeliny. Możliwość operacji w szpitalu w Polsce z opcja refundacji kosztów przez NHS.
Wycięcie: fałdów brzeżnych odbytu, kłykcin kończystych, polipów w znieczuleniu miejscowym nowoczesnymi metodami.
ropnie odbytu – nacie i diagnostyka, kontrola po leczeniu.
przetoki odbytu – diagnostyka i leczenie, również skomplikowanych i powikłanych przetok metodami operacyjnymi - Możliwość operacji w szpitalu w Polsce z opcja refundacji kosztów przez NHS.
opieka pooperacyjna i prowadzenie i kontrola gojenia ran po operacjach proktologicznych.
świądu odbytu – diagnostyka i leczenie.
krwawienie z odbytu – diagnostyka i leczenie.
wypadanie odbytnicy – leczenie operacyjne.
zakażenia grzybicze i bakteryjne okolicy odbytu – leczenie zachowawcze.

BeataBianko
Gastarbeiter
Posty: 9
Rejestracja: 24 wrz 2015 12:16

Re: Gdzie leczyć kłykciny?

Postautor: BeataBianko » 03 paź 2015 13:33

Jeżeli dermatolog w Londynie to tylko dr. Ewa Iwan - Chuchla z Kliniki My Medyk. Super specjalista w swojej dziedzinie, naprawdę mi pomogła gdy miałam straszny problem z trądzikiem. Nic nie pomagało, dosłownie nic. Leki z reklam, solarium. Odwiedziłam chyba z 5 lekarzy i nic, aż trafiłam do Pani dr. Już po pierwszej wizycie widac było poprawę.

kamilagar
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 02 lut 2015 10:30

Re: Gdzie leczyć kłykciny?

Postautor: kamilagar » 04 paź 2015 12:19

Słyszałam wiele dobrego o dr Beacie Szymczyk - Hałas. Z tego co wiem ma on jutro występowac w TVP Polonia o godz 21:30 (czasu UK) i rozmawiac o szczepionkach w UK. Jeżeli udziela się w telewizji to musi byc na prawdę dobrym specjalistą :)

WilkMarzena
Gastarbeiter
Posty: 17
Rejestracja: 03 paź 2016 11:50

Re: Gdzie leczyć kłykciny?

Postautor: WilkMarzena » 03 paź 2016 12:15

A co to są kłykciny?


Wróć do „Zdrowie, Medycyna, Rodzina”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 10 gości