Tematy związane ze zdrowiem, medycyną i sprawami rodzinnymi.
SkowronR
Gastarbeiter
Posty: 22
Rejestracja: 11 lip 2013 08:48

Hipnoza Londyn - rzucanie palenia

Postautor: SkowronR » 25 lip 2013 17:06

Mam zamiar wybrać się do hipnotyzera w sprawie rzucenia mojego palenia...
Co o tym sądzicie, czy to pomoże?

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 25 lip 2013 17:12

Spróbuj książki Alan Carr "Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie"

Przeczytanie jej mi pomogło i nie pale już dwa lata ponad, a paliłem wcześniej paczkę+ dziennie przez prawie 10 lat.

BeataRomanowka
Gastarbeiter
Posty: 9
Rejestracja: 25 lip 2013 17:13

Re: Hipnoza Londyn - rzucanie palenia

Postautor: BeataRomanowka » 25 lip 2013 17:23

SkowronR pisze:Mam zamiar wybrać się do hipnotyzera w sprawie rzucenia mojego palenia...
Co o tym sądzicie, czy to pomoże?


Po pierwsze to odradzam Ci wszystkie plastry nikotynowe - nie działało to w ogóle przynajmniej na mnie. Paliłam tez około paczki dziennie.
Mnie pomogła autohipnoza - jednak wymagało to regularnych ćwiczeń.

Wejdź na Fruiti.pl - tam kupiłam takie sesje autohipnozy do odsłuchiwania.

A ile w Londynie cenią sobie taki seans hipnozy na rzucanie palenia?

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 25 lip 2013 19:46

Ta książka powoduje właśnie taki stan hipnozy jak się czyta ze skupieniem i robi co w niej każą. Po przeczytaniu człowiek zmienia w ogóle nastawienie do palenia. Jak zawsze chciałem rzucić, to pamiętam, że po jednym dniu nawet bym kiepa znalezionego na przystanku zapalił - człowiek po prostu szalał od uzależnienia. Po przeczytaniu książki tego nie było. Tak jakbym nigdy nie palił wcześniej.
Przez pierwszy miesiąc tylko problemy związane z nawykami np. w pracy z przyzwyczajenia się szło na fajka co jakiś czas, a teraz nagle człowiek nie pali, to co robić? No to i tak sobie wychodziłem, ale zamiast fajka napiłem się soku, albo do kogoś zadzwoniłem i z czasem przeszło.
Tak samo jak mnie ktoś zdenerwował, to pierwsze co fajek w gębe... to z przyzwyczajenia pare razy chciałem wziąć szluga, ale potem "aha, przecież ja nie pale" i wystarczył krótki spacer zamiast :)
W każdym razie rzucenie palenia z tą książką było super łatwe w porównaniu do innych metod które zwyczajnie nie działały.
Te wszystkie tabletki, plastry itd. to jest ściema, to nie działa.

betty99
Gastarbeiter
Posty: 15
Rejestracja: 05 sie 2013 11:16

Postautor: betty99 » 05 sie 2013 13:37

Jakoś nie chce mi się wierzyć w te cudowne metody rzucania palenia :wink: Najważniejsza jest silna wola i żadne specyfiki tutaj nie pomogą...

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 05 sie 2013 21:24

betty99 pisze:Jakoś nie chce mi się wierzyć w te cudowne metody rzucania palenia :wink: Najważniejsza jest silna wola i żadne specyfiki tutaj nie pomogą...


Spróbuj... sam też nie wierzyłem w to. Ale pewnego wieczora mi się nudziło i sobie myśle "A ch...j, przeczytam, najwyżej będe potem darł łacha z ludzi co to polecają, conajwyżej strace te parę godzin"

Książki oczywiście nie kupiłem, tylko ściągnąłem pdf z internetu, bo przecież nie będe płacił za takie głupoty...

A jednak zadziałało.

Książkę kupiłem później i dałem komuś kto palił, ta osoba mnie wyśmiała, ale wzięła książkę. Teraz też nie pali :)

Największy pozytyw jaki odczułem po miesiącu, to większa sprawność seksualna i więcej kasy na imprezowanie w portfelu :)

BeataRomanowka
Gastarbeiter
Posty: 9
Rejestracja: 25 lip 2013 17:13

Postautor: BeataRomanowka » 14 sie 2013 10:25

No ja tez z początku nie wierzyłam w te metody a jednak poskutkowało...

Jedno jest pewne: te plastry nikotynowe to pieniądze wyrzucone w błoto...

wpaulina
Gastarbeiter
Posty: 17
Rejestracja: 22 maja 2014 12:14

Postautor: wpaulina » 22 maja 2014 16:15

tak, tak. jak czlowiek sie nie zmotywuje to i palenia nie rzuci. nie omoze hipnoza, tabletki, plasteri etc

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 22 maja 2014 17:56

hipnoza pomoże, ja wcale nie miałem motywacji aby rzucić...


Wróć do „Zdrowie, Medycyna, Rodzina”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 49 gości