Tematy związane ze zdrowiem, medycyną i sprawami rodzinnymi.
Bloom15
Emigrant
Posty: 120
Rejestracja: 20 paź 2014 08:22

Re: medycyna estetyczna Londyn-poradzcie!

Postautor: Bloom15 » 21 lis 2016 08:52

A ja ze swojej strony sugeruje nie zapisywac się na zabiegi w Londynie ale po prostu polecieć do Polski. Gdzie są o wiele korzystniejsze ceny zabiegów. Poza tym profesjonalizm jest na tym samym poziomie co w Londynie. Nawet jeśli szarpniecie sie na bilet samolotowy to i tak cenowo będziecie do przodu.

Ze swojej strony polecam tę klinikę w Gdańsku: http://clinicadermatologica.pl/ . Jest to jeden z bardziej profesjonalnych gabinetów w Polsce.

marrek44ds
Gastarbeiter
Posty: 16
Rejestracja: 19 gru 2016 17:38
Kontaktowanie:

Re: medycyna estetyczna Londyn-poradzcie!

Postautor: marrek44ds » 24 gru 2016 11:47

Co to jest Hdyroterapia i w czym nam może pomóc ? Macie problemy zdrowotne i chcielibyście się ich pozbyć ? Zastopsujcie właśnie Hydroterapię która jest skutecznym lekarstwem na każdą chorobę. Już w starożytnej Grecji wykorzystywano dobroczynne właściwości wody. Hydroterapia korzysta z fizycznych właściwości wody takich jak przewodzenie, magazynowanie ciepła, siła oporu, wyporu oraz nacisku może wam pomóc w różnego rodzaju dolegliwościach ! http://rzeszowska24.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2571:hydroterapia-w-rehabilitacji-%E2%80%93-rodzaje-zabieg%C3%B3w&catid=83:zdrowie&Itemid=144 poczytajcie na tym niesamowitym blogu o tej nowoczesnej metodzie !

Kloda345
Gastarbeiter
Posty: 17
Rejestracja: 29 gru 2016 15:27

Re: medycyna estetyczna Londyn-poradzcie!

Postautor: Kloda345 » 30 gru 2016 12:10

A co będziesz sobie operować? Jest wiele możliwości. Jeśli interesuje cię korekta odstających uszu, Kraków polski ma dużą ofertę takich zabiegów, np. http://www.dermedik.pl/chirurgia-plastyczna/pl/plastyka-odstajacych-uszu

kasiafarrow
Gastarbeiter
Posty: 17
Rejestracja: 11 mar 2015 23:13

Re: medycyna estetyczna Londyn-poradzcie!

Postautor: kasiafarrow » 07 sty 2017 09:08

Ja szczerze polecam dr Malgorzate Grabicka. Jest specjalista z Medycyny Estetycznej. Jestem przekonana, ze jak raz skorzystasz z jej uslug to juz do nikogo innego nie pojdziesz. Przyjmuje w Top Medical Clinic oraz w klinice na Victorii.

AnetaTaunton
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 01 lis 2016 10:02

Re: medycyna estetyczna Londyn-poradzcie!

Postautor: AnetaTaunton » 01 mar 2017 11:27

Ostrzegam przed ta klinika!!!!!!!!!!!!!!!To jakis obled ,ze ona w ogole jeszcze istnieje!!!Panuje tam okropny chaos,zero higieny!!! Jestem zszkokowany!!!!Podczas mojej wizyty u stomatologa, a dokladnie lek.stom. Grazyna Hankiewicz zostalem potraktowany jak smiec,a mianowicie "lekarz" znieczulila mnie uzywajac strzykawki z igla wczesniej juz wypelnionej owym znieczuleniem,po wstrzyknieciu schowala ja do szuflady z zawartoscia,ktora pozostala,czyli jak rozumiem na zapas dla nastepnego pacjenta !!!!: W trakcie gdy bylem" obslugiwany ,dr wchodzila i wychodzila z gabinetu,nie zmieniajac rekawiczek otwierala drzwi,a nastepnie tymi samymi rekawiczkami grzebala w jamie ustnej. Malo tego zeba mialem robionego na dole,a ona dlubala i rozkruszala mi zab u gory,wiec zabralem jej reke i pytam k...co pani robi,a ona,ze chciala tam cos spilowac!!!!!Ja pie.......!!! Domniemam,ze chciala mi rozpierd...drugiego zeba,zebym przyszedl ponownie....?????????????????? Natomiast moj zab zostal przez pania doktor czesciowo zlamany u podstawy,wyjela ten rozkruszony kawalek i kazala podpisac,ze w razie gdyby cos sie nie udalo nie zglosze reklamacj. Jakies pytania??? Chamstwo,znieczulica,jedynie kasa sie liczy i nic wiecej. Ucieklem z kliniki,mam nadzieje zakonczyc ta sprawe w sadzie. Nie jestem jedyna osoba,jest nas wiecej!!! i dzieki Bogu ludzie,z ktorymi sie skontaktowalem maja udokumentowane,spaprane zabiegi.Przyklad :chroniczne zapalenie oczu po zabiegu z uzyciem lasera,gdzie nie zostaly nalozone okulary ochronne ani pacjent nie zostal poinformowany,ze takowe powinien miec. Lokalny GP potwierdzil ten fakt,osoba ta zostala poddana leczeniu ambulatoryjnemu. Nastepny przyklad: nici liftingujac Pdo,ktore wypadly z twarzy po 2 dniach,udokumentowane zdjeciami,przed wlozeniem,po wyjeciu, z dokladna data.Nastepna osoba? Stan zapalny po leczeniu kanalowym,zapalenie tkanek,spowodowane niedopelnieniem kanalu,a w efekcie resorpcji-wchloniecie sie materialu przez tkanki-potwierdzone przez stomatologa w Anglii. Naprawde ludzie,ostrzegam,omijajcie z daleka!!!!!!!!Janusz Cieslak!

kasiafarrow
Gastarbeiter
Posty: 17
Rejestracja: 11 mar 2015 23:13

Re: medycyna estetyczna Londyn-poradzcie!

Postautor: kasiafarrow » 12 mar 2017 12:42

Odpowiedz dla Anety Taunton

Takie rzeczy mozna zglosic do:

1. https://www.gdc-uk.org/patients/raising-a-concern
2. http://www.cqc.org.uk/
3. http://www.qcs.co.uk/cqc-care-quality-c ... GwodoScBCA

Jest to procedura bardzo latwa.
Trzeba ostrzegac przed takimi praktykami.

Powodzenia zycze

kusanka
Gastarbeiter
Posty: 47
Rejestracja: 10 gru 2014 06:26

Re: medycyna estetyczna Londyn-poradzcie!

Postautor: kusanka » 11 kwie 2017 13:47

Dobrze,że piszecie tutaj takie rzeczy Przynajmniej można wiedzieć jakich klinik unikac.... Nie są to tanie zabiegi i jednak jeśli się na coś takiego decydujemy to chcemy aby były wykonane porządnie.

Nie wiem jednak czy zdecydowałabym sie na zabieg w Londynie. Tak jak tutaj osoby wcześniej pisały koszt jest wysoki. Opłaca sie wykupić sobie bilety do Polski i tutaj wybrać się na zabieg. Ze swojej strony polecam zabiegi laserowe w Warszawie:
http://lasercare.pl/pl/usuwanie-blizn-dla-kobiet.html

Dzięki serii zabiegów pozbyłam się brzydkiej blizny poporodowej.

maryska98
Gastarbeiter
Posty: 11
Rejestracja: 06 gru 2016 08:29

Re: medycyna estetyczna Londyn-poradzcie!

Postautor: maryska98 » 04 lip 2017 15:53


mmeyenn
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 31 sie 2017 04:27

Re: medycyna estetyczna Londyn-poradzcie!

Postautor: mmeyenn » 31 sie 2017 04:49

Jak chcesz delikatny efekt to zacznij od kwasu hialuronowego nieusieciowanego :)
Wykonuję tego typu zabiegi i sama to polecam.. efekt delikatniejszy, cena nizsza i wlasciwosci rewitalizacyjne niz strikte wypelnienie kwasem usieciowanym.
Ewentualnie zerknij na zabiegi Sculptry, schemat dzialania nieco inny ale tez daje delikatny efekt :wink:

krasna123
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 24 lis 2017 11:18

Re: medycyna estetyczna Londyn-poradzcie!

Postautor: krasna123 » 24 lis 2017 11:18

no dokładnie, wszystko zależy od tego jaka to blizna, w jakim miejscu... blizna bliźnie nierówna :P Co do kremów to nie polecam - u mnie się nie sprawdziły i wydałam tylko na marne pieniądze (i to nie małe!). Miałam okropne blizny po trądziku i doszłam do takiego momentu, że zdecydowałam się na laserowe ich usunięcie. Blizy usuwałam w klinice elite w warszawie laserem discovery pico - poczytaj sobie o nim w necie, jeden z najlepszych do tego typu spraw. Po samym zabiegu skóra była lekko zaczerwioniona przez kilka dni. U mnie wystarczyły 3 takie zabiegi i po problemie :) przyzwyczajam się teraz do chodzenia bez makijażu bo dawno tego nie robiłam ;)

basia11277967
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 27 lut 2018 15:53

Re: medycyna estetyczna Londyn-poradzcie!

Postautor: basia11277967 » 27 lut 2018 15:54

Jeśli chodzi o medycynę estetyczną, to polecam zdecydowanie klinikę Eskulap. Jest pierwszą polską w naszym Lądku :) Nie chodzi jednak o wspieranie swoich w tym przypadku, ale jakość. Od kilku lat (2011, gdy przybyłam do Londynu) korzystam z jej usług. Czasami nawet myślę, że już dość, ale mnogość zabiegów i ich skuteczność sprawia, że za każdym razem jestem zadowolona! :)

elabarbara
Gastarbeiter
Posty: 74
Rejestracja: 21 mar 2017 18:34

Re: medycyna estetyczna Londyn-poradzcie!

Postautor: elabarbara » 05 paź 2018 13:27

A ja mam problem z medycyną estetyczną tu, w Polsce. To znaczy wiem, że powinnam się zapisać w łódzkiej klinice Novoderm ponieważ ma bardzo dobre opinie, ale zastanawiam się, czy skorzystać z wolumetrii i czy dla mnie osocze bogatopłytkowe byłoby wskazane. Powiedzcie mi , przy jakich wynikach krwi możne rozważać ten zabieg? :)

Nela09
Gastarbeiter
Posty: 58
Rejestracja: 02 paź 2018 13:09

Re: medycyna estetyczna Londyn-poradzcie!

Postautor: Nela09 » 24 paź 2018 09:55

najlepiej skontaktować się z lekarzem ogólnym przed takim zabiegiem i go o wszystkie przeciwwskazania wypytać…

joaskab
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 31 paź 2018 19:21

Re: medycyna estetyczna Londyn-poradzcie!

Postautor: joaskab » 31 paź 2018 19:50

Czytałam wasze opinie i postanowiłam jednak wykonać zabieg w Londynie. Znalazłam polski gabinet i doktor Berlińską :) Po wielu zabiegach u różnych lekarzy w końcu trafiłam na kogoś do kogo jestem pewna, że wrócę. Przesympatyczna i profesjonalna osoba.

Nela09
Gastarbeiter
Posty: 58
Rejestracja: 02 paź 2018 13:09

Re: medycyna estetyczna Londyn-poradzcie!

Postautor: Nela09 » 21 lis 2018 09:19

joaskab, to powodzenia ;)


Wróć do „Zdrowie, Medycyna, Rodzina”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 12 gości

cron