Tematy związane ze zdrowiem, medycyną i sprawami rodzinnymi.
mmeyenn
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 31 sie 2017 04:27

Re: Wypadanie włosów u kobiet

Postautor: mmeyenn » 31 sie 2017 04:42

A suplementowałaś się biotyną ? przy okazji kompleks wszystkich B witamin polecam brać bo jednej wchłanialność zależna od poziomu drugiej.
Domowe warunki to wcierka Jantar która sama sobie w czupryne wcieram okresowo :wink:

Jak sytuacja jest katastrofalna to zrob sobie mezoterapie na skore glowy koktailami SRS albo DermaHeal.

izka87
Gastarbeiter
Posty: 22
Rejestracja: 27 lut 2017 14:36

Re: Wypadanie włosów u kobiet

Postautor: izka87 » 13 wrz 2017 21:08

Najlepiej zrobić sobie szczegółowa morfologię bo możliwe, że organizm gdzieś ma braki i niedobory odbija sobie na włosach albo czymś innym. U mnie włosy zaczęły wypadać gdy zmieniłam pracę. Nie miałam stresu, chyba, że taki podświadomy. Kilka miesięcy to trwało.

Raquela
Gastarbeiter
Posty: 56
Rejestracja: 27 wrz 2017 18:30
Lokalizacja: Londyn
Kontaktowanie:

Re: Wypadanie włosów u kobiet

Postautor: Raquela » 10 paź 2017 16:00

Może wypadają z powodu suchej skóry głowy ? Proponuję maseczkę na skalp, naturalną (np. jogurt naturalny) lub inne dostepne w drogerii. Mi wypadały odść intensywnie własnie z powodu suchej skóry , zaczęłam nawilżanie, poprawa nastąpiła bardzo szybko :)

Raquela
Gastarbeiter
Posty: 56
Rejestracja: 27 wrz 2017 18:30
Lokalizacja: Londyn
Kontaktowanie:

Re: Wypadanie włosów u kobiet

Postautor: Raquela » 10 paź 2017 16:03

A i warto też rozważyć suplementację witaminami, przedtem można zrobić sobie badanie włosa, które wykaże ewentualne niedobory.

ofrel
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 01 lis 2017 14:50

Re: Wypadanie włosów u kobiet

Postautor: ofrel » 01 lis 2017 14:54

ja proponuję przede wszystkim wizytę u dobrego lekarza który to zobaczy fachowym okiem

Suszara
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 09 sty 2017 17:54

Re: Wypadanie włosów u kobiet

Postautor: Suszara » 13 lis 2017 17:52

Jeśli nie jest to spowodowane chorobą to na pewno złym dbaniem o włosy i własny organizm.Dbać o włosy trzeba każdego dnia,warto stosować specjalnie stworzone kosmetyki,dzięki którym nasze włosy będą piękne, ale też zdrowe.Warto odwiedzić http://www.ivasklep.pl/ i poznać bliżej ofertę sklepu.Oferuje on profesjonalne kosmetyki do włosów,szampony,maski,oleje dzięki którym nawilżymy i odżywimy nasze włosy.Znajdziemy też u nich spory wybór sprzętu,suszarek,prostownic czy lokówek.

gloryyy
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 22 lis 2017 22:22

Re: Wypadanie włosów u kobiet

Postautor: gloryyy » 22 lis 2017 22:24

mi wypadały włosy i zaczęłam brać biotynę - pomaga, ale trzeba brać systematycznie. No i mieć świadomość, że po tygodniu nie zobaczyć różnicy :P

magdasiej
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 30 lis 2017 16:20
Kontaktowanie:

Re: Wypadanie włosów u kobiet

Postautor: magdasiej » 30 lis 2017 16:22

Przede wszystkim trzeba znaleźć przyczynę - może chodzi o niedożywienie, anemię, problemy z tarczycą - a może chodzi o coś bardziej poważnego. Dopiero po wykonaniu wszystkich badań będziesz mieć pewność, że to po prostu braki odpowiednich witamin.

lkop12
Gastarbeiter
Posty: 13
Rejestracja: 16 maja 2017 14:59

Re: Wypadanie włosów u kobiet

Postautor: lkop12 » 20 gru 2017 12:29

bardzo dobrym zabiegiem na łysienie, jest mezoterapia igłowa w klinice MediArt instytut w Poznaniu, moja mama sobie robiła, bo zaczęły jej włosy wypadać garściami i teraz ma ładne, swoje grube i długie włosy, bo oczywiście po czasie dopiero efekty :)

stealh
Gastarbeiter
Posty: 69
Rejestracja: 04 sie 2016 12:08

Re: Wypadanie włosów u kobiet

Postautor: stealh » 26 maja 2019 10:07

jeżeli chodzi o mezoterapii twarzy to polecam ten https://all-med.pl/gabinety/medycyna-estetyczna/mezoterapia-twarzy/ gabinet w Łodzi

Nela09
Gastarbeiter
Posty: 58
Rejestracja: 02 paź 2018 13:09

Re: Wypadanie włosów u kobiet

Postautor: Nela09 » 11 gru 2019 11:02

Nie wiem czy zdecydowałabym się na taki zabieg bo mam awersję do igieł i na sam widok igły zaczynam się bać :) Jednak sama miałam problem z wypadaniem włosów oraz pomogło
zrezygnowanie z prostownicy oraz suszarki
zamiana kosmetyków do włosów na te z naturalnym składem
jak również suplementacja witaminami :)

anna98
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 20 mar 2020 11:16

Re: Wypadanie włosów u kobiet

Postautor: anna98 » 20 mar 2020 11:18

Cześć, może warto kupić dobrej jakości produkty do włosów? Polecam https://emstudio.bialystok.pl/shop/

kulik86
Gastarbeiter
Posty: 11
Rejestracja: 24 sty 2017 10:27

Re: Wypadanie włosów u kobiet

Postautor: kulik86 » 16 wrz 2020 09:29

Może jakieś suplementy? i dodatkowo jeśli farbujecie włosy to polecam zmienić farbę z amoniakiem na naturalną np. farbę producenta Color & Soin - doskonale kryje siwe pasma, dodatkowo wygładza włosy i nie niszczy ich struktury (brak amoniaku, a w składzie cenne olejki naturalne). Ponadto jest wydajna i dostępna w dobrej cenie


Wróć do „Zdrowie, Medycyna, Rodzina”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 21 gości