Ogólne rozmowy na tematy związane z mieszkaniem w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia mieszkaniowe można znaleźć pod adresem www.londynek.net/accommodation
magnolia0
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 05 maja 2011 11:09

Wizytacje landlorda oraz kogos a zgencjii w mieszkaniu ??

Postautor: magnolia0 » 05 maja 2011 11:15

Czesc. mam takie pytanie. Otoz tydzien temu podpisalam wraz z mezem umowe najmu mieszkania.
dzis mialam telefon z agencjii z informacja, ze co 2 miesiace bedzie do nas przychodzic ktos a agencjii obejrzec mieszkanie czy wszystko ok , i co 3 miesiace moj landlord bedzie nam skladal takie same wizyty.
Powiem, ze mieszkam juz 4 lata w anglii ale pierwszy raz ktos mimowi, ze ktos mnie bedzie sprawdzal i to tak czesto.

Czy ktos sie orientuje jak taka wizyta wyglada? czy landlord /agent moze sprawdzac kazdy kat w domu ? czy takie wizyty nie beda za czeste ???

Czy jesli ktos w tym czasie bedzie u mnie ( moja mama czesto przyjezdza na kilka dni )to czy moge miec jakies problemy ? czy mam informowac agenta/ landlorda, ze ktos przyjezdza w odwiedziny ??

Dziekuje


Wróć do „Mieszkanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 39 gości