Ogólne rozmowy na tematy związane z mieszkaniem w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia mieszkaniowe można znaleźć pod adresem www.londynek.net/accommodation
hardrocker
Posty: 0
Rejestracja: 15 kwie 2010 14:36

Szukam mieszkania z dobrym dojazdem do Hyde Park

Postautor: hardrocker » 29 mar 2010 17:57

Witam,

w najblizszym czasie bede mial prace w okolicach Hyde Park. Obecnie pomieszkuje w Hatfiled. Z tego co sie dzis dowiadywalem to dojazd z Hatfield do Hyde Park miesiecznie to jakies 200-300 funtow!. Na zasadzie dojazdu do king cross i stamtad metrem. Na moje nieszczescie nie znam topografii dzielnic Londynu. Czy mogl by ktos pomoc/doradzic gdzie sie ulokowac. Na co zwracac uwage.
Za pomoc dziekuje,
Adam

BemolElblag
Gastarbeiter
Posty: 57
Rejestracja: 23 cze 2009 11:54

Postautor: BemolElblag » 30 mar 2010 12:02

Przecież do
Hyde Park jest masa połączeń.. Zależy jeszcze do której części dokładnie, ale stacji metra masa jest. Na autobusy też nie można narzekać, a w szczególności nocne..., Także np ze strefy 2 dojazd to chwila moment.

hardrocker
Posty: 0
Rejestracja: 15 kwie 2010 14:36

Postautor: hardrocker » 31 mar 2010 19:02

Dobrze, cos juz wiem. A powiedz mi ja obecnie zatrzymalem sie w 3 strefie - Hatfield. Czy znasz moze jak mozna w miare tanio dostac sie do Hyde Park. Kobitka w okienku wycenila mi bilet miesieczny na 260 Funciakow!


Wróć do „Mieszkanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 35 gości