Ogólne rozmowy na tematy związane z mieszkaniem w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia mieszkaniowe można znaleźć pod adresem www.londynek.net/accommodation
vojtas
Site Admin
Posty: 205
Rejestracja: 29 lip 2014 12:29

Agencja OHMES/Luton - ostrożnie

Postautor: vojtas » 14 wrz 2007 01:04

Agencja mieszkaniowa znajdująca się w centrum Luton na ulicy Cardiff Road.

Może i to nie jest zła agencja, ale uważajcie jeżeli chcielibyście wynająć u nich mieszkanie. Ja osobiście miałem z nimi (być może z LandLordem) problem tego typu że umówiłem sie z nimi na wykonanie pewnych poprawek w wynajmowaniu domu (wstawienie brakującego okna, naprawa prysznica, wymiana łóżka w jednym z pokoi, wymiana lodówki). Obiecali wykonanie tego wszystkiego w przeciągu tygodnia od wprowadzenia się.
Jak się wyprowadzałem po pół roku, jeszcze nie wszystko było zrobione.
Na moje szczęście moja praca wymagała dużej ilości wyjazdów i mieszkanie w hotelach, więc zbytnio nie odczułem niewygód mieszkania.

Ale na pewno do tej agencji już więcej nie wrócę i nie polecam.

mówcie_mi_255
Emigrant
Posty: 415
Rejestracja: 09 wrz 2007 07:58

Postautor: mówcie_mi_255 » 17 wrz 2007 11:55

taka jest prawda, nie dajcie się namówić że cokolwiek zostanie zrobione po wprowadzeniu, najpierw zrób a potem sie wprowadzam, jak nie to trudno szukajcie dalej.
już lepiej wprowadzić sie na kilka tygodni do pokoju niż wpakować się na kilka miesięcy lub cały rok w bagno.
mam wrażenie że niektórzy jak słyszą że polak to właca im się myślenie że zrobi za darmo, ja wynajmie to byle co i można go robić w ciula.
mam gdzieś takich klientów i landrodów, bo ani z nimi kasy ani wygody.

user748639
Gastarbeiter
Posty: 40
Rejestracja: 21 wrz 2007 22:42

Postautor: user748639 » 21 wrz 2007 22:49

Mozesz mi cos blizej o nich powiedziec, np, kto ta agencje prowadzi. Bo cos mi to mowi tyle ze nie wiem czy nie zmienili adresu...


Wróć do „Mieszkanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 42 gości

cron