Ogólne rozmowy na tematy związane z mieszkaniem w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia mieszkaniowe można znaleźć pod adresem www.londynek.net/accommodation
Zosia101
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 15 lut 2017 12:47

Przeprowadzka

Postautor: Zosia101 » 15 lut 2017 12:59

Witam, za okolo 3 miesiace planuje powrot do kraju. W zwiazku z tym mam pytanie, czy zna ktos jakas dobra firme przeprowadzkowa, ktora moze polecic? Interesuja mnie profesjonalisci. Mialam juz stycznosc z firma tzw. krzak. Nic nie bylo jak nalezy. Chlopaki spoznili sie 2 godziny i zarysowali mi komode oraz szafe. Prosze o kontakt do sprawdzonej firmy, ktora sie na tym zna. Pozdrawiam.

Janek350
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 15 lut 2017 15:54

Re: Przeprowadzka

Postautor: Janek350 » 15 lut 2017 16:13

Witam, stworzylem to konto by Pani odpisac. Jakis czas temu przeprowadzalem sie, co prawda nie do Polski, ale na terenie Anglii ze swietna firma przeprowadzkowa. Chlopaki spisali sie na medal i pokazali co znaczy przeprowadzka na wysokim poziomie. Mam bardzo duza sofe myslalem, ze nie uda jej sie wyniesc z mieszkania w calosci, ale dla tej firmy to nie problem raz dwa i sofa byla juz na aucie. Zastawa stolowa i inne szklane rzeczy zostaly dowiezione nienaruszone. Atmosfera podczas przeprowadzki tez byla swietna i nie odczuwalem z zona tego calego stresu. Podaje link do strony tej firmy http://www.k1transport.co.uk/, goraco polecam i gwarantuje zadowolenie. :)

mawer2
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 27 kwie 2017 17:21

Re: Przeprowadzka

Postautor: mawer2 » 27 kwie 2017 17:28

Jeśli remonty u was są pełną parą to nie zapomnijcie o wymianie starych okien na nowe, zobaczcie na nowoczesne rozwiązania czyli Bezpieczne okna które idealnie się nadają do każdego domu czy mieszkania w Polsce, firma Internorm posiadają niesamowity wybór i design nowoczesnych okien, sami zobaczcie na ich ofertę !


Wróć do „Mieszkanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 8 gości

cron