Ogólne rozmowy na tematy związane z mieszkaniem w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia mieszkaniowe można znaleźć pod adresem www.londynek.net/accommodation
patrykk18
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 09 maja 2016 11:31

Mieszkanie z dzieckiem

Postautor: patrykk18 » 09 maja 2016 11:34

witam chcialbym wyjechac z moja dziewczyna do londynu mamy 9 miesiecznego synka prace mam tam od zaraz bo bylem 3miesiace i troche zarobilem niestety wyszlataka sytulacja ze musialem wrocic do polski mamy okolo 1700 funtow i teraz chcieli bysmy tam wyjechac razem praca na mnie czeka i jak to teraz jest jesli wynajmiemy pokoj dwojke gdzie jest mozliwosc pary z dzieckiem to czy cos sie nam nalezy??

Marmona
Gastarbeiter
Posty: 21
Rejestracja: 16 lis 2016 12:38

Re: Mieszkanie z dzieckiem

Postautor: Marmona » 18 lis 2016 12:16

Mi też się wydaje że nie. Ale podpowiem Ci, że jeśli chcesz zmienić otoczenie dziecka to polecałabym Ci zadbać o przytulne urządzenie nowego miejsca, no i oczywiście o zadbanie o jego bezpieczeństwo. Pomyśl wcześniej o ochraniaczach do łóżka, możesz zamówić je przez internet. Poza tym zabierzcie koniecznie rzeczy, które malch zna - jakies jego zabawki, dzięki temu będzie mu łatwiej się zaklimatyzać w nowym miejscu


Wróć do „Mieszkanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 11 gości

cron