Ogólne rozmowy na tematy związane z mieszkaniem w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia mieszkaniowe można znaleźć pod adresem www.londynek.net/accommodation
dking
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 07 lut 2016 10:15

St.Albans - Co sądzicie ?

Postautor: dking » 07 lut 2016 10:26

Cześć,

W zeszły piątek byłem w Londynie na rozmowie kwalifikacyjnej. Jechałem z lotniska w Luton przez miasteczko St.Albans i pomyślałem, że to w sumie fajne miejsce - cicho, spokojnie do tego niedaleko lotniska jak i samego Londynu (a także miejsca pracy, bo pozytywnie udało mi się przejść proces rekrutacyjny - Covent Garden). Z tego co widzę na stronkach z mieszkaniami ceny w St. Albans też są dość atrakcyjne i w cenie kawalerki w Londynie można tu dostać 1bed w lepszym standardzie. Wiem natomiast, że bilety są dość drogie ale to jestem w stanie przełknąć. Lubię spokój, nie jestem osobą która dużo imprezuje, jadę sam ale często zamierzam latać do PL albo kogoś gościć (np. znajomych czy dziewczynę :)) więc bliskość lotniska Luton oraz więcej przestrzeni do życia byłoby super. Powiedzcie proszę co sądzicie o tym miejscu ? Warto tam zamieszkać ? Za mieszkanie, rachunki + bilet chciałbym się zmieścić w około 1300-1500 funtów miesięcznie.

Będę bardzo wdzięczny za wszystkie odpowiedzi :)

maya
Rezydent
Posty: 1120
Rejestracja: 28 wrz 2007 11:57
Kontaktowanie:

Re: St.Albans - Co sądzicie ?

Postautor: maya » 07 lut 2016 17:21


Polek1
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 07 lut 2016 22:09
Kontaktowanie:

Re: St.Albans - Co sądzicie ?

Postautor: Polek1 » 07 lut 2016 22:10

Niski budżet, będzie ciężko znaleźć Ci tam mieszkanie za taką stawkę, żeby się w nim zmieścić. Ale osobiście polecam, byłem, pożyłem i popracowałem - naprawdę fajny okres w życiu :)


Wróć do „Mieszkanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 6 gości