Ogólne rozmowy na tematy związane z mieszkaniem w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia mieszkaniowe można znaleźć pod adresem www.londynek.net/accommodation
gumior
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 05 kwie 2015 18:10

Rachunek za wode z byłego mieszkania

Postautor: gumior » 05 kwie 2015 18:21

Witam serdecznie ,
Mam taki dość nietypowy problem i bylbym wdzieczny gdyby ktos pomog mi go rozwiazać ,
Po krótce sytacja wyglada tak
- wyprowadzilem sie z domu w Grudniu 2014 roku gdzie umowa była ustna nic nie podpsywalem , wszystko wliczone w cene ,
- cala korespondencje zostawilem na tym adresie (z wygody) a mialem kilku znajomych ktorych i tak
odwiedzalem raz na 2 tygodnie to zadna roznica dla mnie nie byla.

- i tutaj jest niemila niespodzienka 18 Marzec 2015 dostałem list od thames water , z 2 rachunkami za wode okres
Marzec 2015 oraz 1.IV.2015-31.III.2016 łączna kwota to 360Funtów .
(dane wydaje mi się że dostali po tym jak zarejestowalem się na experianie )

Wykonalem telefon do posrednika od ktorego wynajmowalem on powiedzial ze zabierze na dniach list i
bedzie rozmawial z landlordem (ktory jest prwanikiem) i mysle ze on nic nie zglasza (nie ma nawet HMO licence)
do councila itp .


Chciałem sie zorientować czy ktoś miał podobną sytjacjie , jakieś rozwiązania , kary itp ?

PS. Chciałem dodać że w tym roku chciałem kupić dom na terenie UK i zalezy mi żeby nie nie zepsuć
sobie histori kredytowej .

WESOLEGO ALLELUJA

alekk7
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 20 kwie 2015 07:50

Re: Rachunek za wode z byłego mieszkania

Postautor: alekk7 » 20 kwie 2015 07:51

Szukam dobrych odwodnień do nowego domu. Może się wydawać, że to detal, ale wolę, żeby coś starczyło na długo, nawet jeśli trzeba wydać więcej. Czy ktoś może coś powiedzieć o firmie http://www.abakuskratki.pl/ ?


Wróć do „Mieszkanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 11 gości