Ogólne rozmowy na tematy związane z mieszkaniem w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia mieszkaniowe można znaleźć pod adresem www.londynek.net/accommodation
Bloom15
Emigrant
Posty: 120
Rejestracja: 20 paź 2014 08:22

Gdzie kupić mieszkanie w Bydgoszczy?

Postautor: Bloom15 » 16 sty 2015 06:58

Myśleliście o powrocie do Polski? Ja właśnie zdecydowałem, że za kilka lat wrócę i chciałbym już teraz kupić sobie mieszkanie i może na razie je komuś wynająć. Może ktoś z was coś wie na ten temat i mógłby mi doradzić, gdzie w Bydgoszczy najlepiej jest coś kupić, żeby zyski z najmu były największe?

piterbb
Gastarbeiter
Posty: 67
Rejestracja: 11 kwie 2014 10:50

Re: Gdzie kupić mieszkanie w Bydgoszczy?

Postautor: piterbb » 16 sty 2015 08:06

Bloom15 pisze:Myśleliście o powrocie do Polski? Ja właśnie zdecydowałem, że za kilka lat wrócę i chciałbym już teraz kupić sobie mieszkanie i może na razie je komuś wynająć. Może ktoś z was coś wie na ten temat i mógłby mi doradzić, gdzie w Bydgoszczy najlepiej jest coś kupić, żeby zyski z najmu były największe?

Wydaje mi się,że powinieneś myśleć przede wszystkim przyszłościowo.Szczególnie jeśli chcesz w tym mieszkaniu mieszkać. Warto jest zakupić sobie nieruchomość w spokojnej, dobrej dzielnicy.Zwróć uwagę na sąsiadów, jak podoba Ci się otoczenie.
Możesz sobie zajrzeć tutaj:
http://targimieszkaniowe.net/nowe-miesz ... bydgoszcz/
Jest to strona wirtualnych targów nieruchomości gdzie masz zestawienie nowych inwestycji. Wydaje mi się,ze lepiej będzie kupić mieszkanie właśnie od dewelopera. Nowe technologie, wynajmiesz je w lepszej cenie.

anita83
Gastarbeiter
Posty: 9
Rejestracja: 23 lut 2015 08:42

Re: Gdzie kupić mieszkanie w Bydgoszczy?

Postautor: anita83 » 23 lut 2015 10:12

Z mężem akurat sprzedajemy mieszkanie w Bydgoszczy :)
W spokojnej dzielnicy, z okna widok na las, fajnie się nam tam mieszkało.
Poniżej zamieszczam link do ogłoszenia, w razie zainteresowania podaję bezpośredni kontakt do męża: k_solinski@tlen.pl
Sprzedażą zajmuje się bart męża, który jest w Polsce, więc można umówić się na oglądanie, cena na stronie to cena agencji, bez pośrednictwa agencji cenna bedzie niższa :)

http://otodom.pl/mieszkanie-bydgoszcz-glinki-51m2-2-pokoje-192000-pln-id34014083.html


Pozdrawiam

hajmaciej
Gastarbeiter
Posty: 26
Rejestracja: 06 lut 2017 11:53

Re: Gdzie kupić mieszkanie w Bydgoszczy?

Postautor: hajmaciej » 08 cze 2017 16:54

Nie szuka ktoś z was albo też nie kupił lub mieszka w okolicy Akacjowej Alei w Radzyminie. Bo na razie to znalazłem tylko stronę http://www.akacjowaaleja.pl/, wolałbym jeszcze poznać jakieś konkrety od kogoś, kto zna się w temacie.

vikq
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 21 paź 2017 13:41

Re: Gdzie kupić mieszkanie w Bydgoszczy?

Postautor: vikq » 25 paź 2017 17:57

Ja się wybrałam do różnych biur nieruchomości oraz na targi. Znalazłam już swoje wymarzone mieszkanko. Praktycznie klucze już odebrałam i teraz pora na wykończenie mojego gniazdka. Korzystając z okazji czy ktoś z was mógłby mi doradzić w wyborze gniazdka? Oraz czy dzwonek bezprzewodowy się sprawdza? Znalazłam fajny sklepik osprzet-sklep i się zastanawiam nad zrobieniem u nich zakupów. Nie wiem, na które 'akcesoria' się zdecydować.


Wróć do „Mieszkanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 16 gości

cron