Ogólne rozmowy na tematy związane z mieszkaniem w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia mieszkaniowe można znaleźć pod adresem www.londynek.net/accommodation
kajametrowska
Emigrant
Posty: 161
Rejestracja: 15 lis 2013 17:49

Gdzie w Londynie kupię oryginalne fototapety?

Postautor: kajametrowska » 07 lis 2014 10:40

Chodzi o fototapety do dwóch pokoi dziecięcych? Jak myślicie, dać bardziej żywe kolory czy łagodniejsze? Jakie wzornictwo jest obecnie na topie? Będą to pokoje dla 6 i 9 latka.

piterbb
Gastarbeiter
Posty: 67
Rejestracja: 11 kwie 2014 10:50

Postautor: piterbb » 07 lis 2014 11:16

Czyli rozumiem chłopców?
Sam zainwestowałbym w żywe kolory bo osobiście takie mi się najbardziej podobają jednak to Twoje dzieciaki, nie wiadomo jakie masz tam meble tak więc sama musisz wybrać. Sam mogę jedynie podsunąć sklep, w którym ostatnio zamawialiśmy fototapetę do salonu : http://pixers.pl/fototapety
Jest to polski sklep ale bez problemu można zamówić sobie tam fototapetę z dostawą do UK a ceny są jednak niższe.

chalkatka
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 29 sty 2015 11:39

Re: Gdzie w Londynie kupię oryginalne fototapety?

Postautor: chalkatka » 04 wrz 2015 12:26

Ja polecam takie fototapety 3d dla dzieci - sklep polski, ale też bez problemu dostarcza produkty za granicę. Do tego możesz wybrać dowolną grafikę. My mamy czerwonego smoka z pierwszej strony i dzieciaki go uwielbiają. Pozdrawiam!


Wróć do „Mieszkanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 36 gości