Ogólne rozmowy na tematy związane z mieszkaniem w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia mieszkaniowe można znaleźć pod adresem www.londynek.net/accommodation
realistka
Gastarbeiter
Posty: 9
Rejestracja: 12 cze 2014 15:13

internet kablowy sky versus mobilny

Postautor: realistka » 02 wrz 2014 11:51

Witam,
Muszę zorganizować sobie internet. Rozważam przewodowy sky albo jakiś mobilny, w związku z czym pojawia się mnóstwo pytań, ale poniże te najważniejsze:
1. dot. przewodowego sky'a jest teraz oferta na 12 gdzie płaci się tylko za wynajęcie linii za 15,40, więc wygląda to nieźle, tylko że nie wiem czy w tym mieszkaniu będę przez 12 mies. Jeśli będę chciała się przenieść wcześniej to będę mogła przenieść umowę ze sobą w inne miejsce? czytałam, że mogą pojawić się problemy jeśli na nowym mieszkaniu nie będzie linii Sky czy te tak?
2. elastyczniejszy jest mobilny net, ale zależy mi żeby to był net w komputerze (na tel. sprawa jest o wiele łatwiejsza) i stąd pytanie - czy którykolwiek operator oferuje kartę SIM do modemu ale bez konieczności zakupu modemu? (mam model z Polski Huawei E173 ktory uzywalam do Aero) więc mogłabym sprobowac go wykorzystać- czy moze ktos z Was testowal ten modem w UK?
3. net mobilny do wlasnego urzadzenia ma np. Three - czy ktoś z Was korzystal z oferty 1GB za 7,50 (kontrakt miesięczny) lub z oferty 10GP za 15 funtów (tez miesieczny)? Dziala bez problemu?
Czy limit można jakoś sprawdzić tzn. ile już wyczerpałam?

Ps. Nawet jeśli zdecyduję się na sky stacjonarny to i tak będę musiała czekać na podłączenie z miesiąc więc muszę mieć jakąś opcję mobilną na czas oczekiwania, może jeszcze macie jakieś inne pomysły?

Jestem totalnie zielona jeśli chodzi o net w UK więc dziękuję z góry za wszelkie podpowiedzi...
Pozdrawiam

Kedila21
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 03 paź 2014 08:33

Postautor: Kedila21 » 03 paź 2014 08:36

Bierz Sky'a sam mam i naprawdę nie narzekam ;)
_______________________


Wróć do „Mieszkanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 54 gości