Ogólne rozmowy na tematy związane z mieszkaniem w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia mieszkaniowe można znaleźć pod adresem www.londynek.net/accommodation
IwonaIwka
Gastarbeiter
Posty: 9
Rejestracja: 29 sty 2014 19:08

Paranoja!W londynie chyba latwiej znalesc mieszkanie z psem

Postautor: IwonaIwka » 31 sty 2014 08:16

Witam zalozylam temat gdyz mamy duzy problem z narzeczonym. Szukamy 1 bedroom flat w Londynie najlepiej Wembley , Harrow badz Stratford West Ham niestety nigdzie nie mozemy wynajac bo zaden wlasciciel nie zgadza sie na dziecko !!!! Jestem w 4 miesiacu ciazy i chcielismy wynajac mieszkanie na dluzej ale niestety nie mozemy gdyz za pare miesiecy spodziewamy sie dziecka . PARANOJA!!! Dochodze do wniosku ze w Londynie chyba latwiej znalesc mieszkanie z psem niz z dzieckiem !!!! Moze zna ktos prywatnych Landlordow ktorym dzieci nie przeszkadzaja ???? Bede bardzo wdzieczna za pomoc

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 31 sty 2014 09:52

Widac ze nie szukalas mieszkania z psem :lol:
Zreszta, co to za porownanie?

W 4 miesiacu widac ze jestes w ciazy?
Jezeli nie widac, po co o tym w ogole mowisz?

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 31 sty 2014 11:10

To przez cwaniaczków, którzy wynajmowali i nie płacili. Kobietę w ciąży / z dzieckiem ciężko jest eksmitować.

IwonaIwka
Gastarbeiter
Posty: 9
Rejestracja: 29 sty 2014 19:08

Postautor: IwonaIwka » 31 sty 2014 12:05

no niby jeszcze nie widac ze jestem :) ale wole o tym powiedziec . Chce na legalu wynajac bez sciemniania ale niestety jest bardzo ciezko :/

IwonaIwka
Gastarbeiter
Posty: 9
Rejestracja: 29 sty 2014 19:08

Postautor: IwonaIwka » 31 sty 2014 12:24

tak tez mysle ze to wszystko przez kombinatorow. Nie wiem ja nigdy o nic od panstwa sie nie staralam bo tego nie potrzebuje. Nigdy nie mialam problemow z zadnym wlascicielem i mam nadzieje ze wkoncu uda nam sie cos znalesc gdzie zaakceptuja to ze jestem w ciazy

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 31 sty 2014 12:43

To jest tylko przykład jak "państwo opiekuńcze", bardziej szkodzi niż pomaga.

Gdyby przepisy zezwalały na eksmisję kogokolwiek jeśli nie płaci, to nie mielibyście problemów ze znalezieniem.

IwonaIwka
Gastarbeiter
Posty: 9
Rejestracja: 29 sty 2014 19:08

Postautor: IwonaIwka » 31 sty 2014 12:47

no wiem rozumiem :( no to teraz juz jestem totalnie zalamana :/

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 31 sty 2014 12:57

usercostam pisze:To jest tylko przykład jak "państwo opiekuńcze", bardziej szkodzi niż pomaga.

Gdyby przepisy zezwalały na eksmisję kogokolwiek jeśli nie płaci, to nie mielibyście problemów ze znalezieniem.



Nie, to jest tylko przepis na tym ze przep[isy anty-dyskryminacyjne nie sa do konca egzekwowane.

Iwonka - nie chwal sie po prostu ze jestes w ciazy I tyle.

IwonaIwka
Gastarbeiter
Posty: 9
Rejestracja: 29 sty 2014 19:08

Postautor: IwonaIwka » 31 sty 2014 13:12

No ok nie mow ze jestes w ciazy :/ predzej czy pozniej sie dowiedza i co wtedy ?? gdzie ja sie podzieje z malym dzieckiem. Myslalam ze moze tutaj slyszal ktos o jakims prywatnym Landlordzie albo o jakims mieszkaniu do wynajecia . Na gumtree oglaszaja sie same barany gdzie wrzucaja zdjecia wypasionych 1 bedroom flat pisza ze chca za to 125 funtow tyg . Nie rozumiem po co robic ludzi w ch... za przeproszeniem . Juz poprostu mam dosyc :/ Nic tylko sznurek i sie powiesic :D oczywiscie zartuje :P

cru
Gastarbeiter
Posty: 13
Rejestracja: 28 maja 2010 18:24

Postautor: cru » 03 lut 2014 23:48

A dlaczego nie zapiszesz sie do kilku agencji ? Moze znajda cos dla Was ? Zawsze warto sprobowac a w miedzyczasie patrzec na ogloszenia prywatnych landlordow...


Wróć do „Mieszkanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 13 gości

cron