Ogólne rozmowy na tematy związane z mieszkaniem w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia mieszkaniowe można znaleźć pod adresem www.londynek.net/accommodation
shakira123
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2014 19:36

Mieszkanie socjalne w Anglii

Postautor: shakira123 » 30 sty 2014 19:38

Witam na poczatku chcialabym przeprosic za to ze zalozylam nowy temat , bo moze juz taki istnieje , ale mam ciezka i awaryjna sytuacje , staram sie szukac pomocy , ale nie bardzo mam gdzie ..
Mianowicie chodzi mi o mieszkanie socjalne na terenie anglii , jak to wyglada kto ma prawo i czy moge sie starac . opowiem co mam na mysli mieszkamy z chlopakiem na wynajetnym pokoju w domu w ktorym jest 6 osob niemamy salonu, ani duzego pokoju , ja jestem w 5tyg ciazy i chcialam zlozyc na mieszkanie socjalne ,ale niewiem czy wgl mi przyznadza obydwoje pracujemy i czy podczas skladania na mieszkanie w Coucil'u zlozyc aplikacje jako samotna mama i poprostu moj chlopak mieszkal by na lewo ,czy normalnie zarejestrowac sie we dwoje (mysle ze mniejsze szanse byly by we dwoje , aby dostac mieszkanie ) i jakiej wysokosci moge uzyskac benefity i czy moj chlopak ma jakis wplyw na kwote otrzymania zasilku . ? Generalnie chce wiedziec czy da sie z tego wyzyc. I wgl co mam teraz zrobic bo sama juz niewiem .. czekam z niecierpliwoscia na odpowiedz , z Gory dziekuje .

marekleyton
Rezydent
Posty: 1162
Rejestracja: 23 lis 2010 08:38

Postautor: marekleyton » 30 sty 2014 20:02

Na www.ryanair.com zlozysz aplikacje o bilet / najtanszy/ do polski.
Tam jest miejsce dla kombinatorow co robia cos na lewo I Jakos daje Im sie wyzyc...

To wlasnie tacy jak wy buduja opinie o reszcie rodakow.
Nieroby I beneficiarze...

Wstyd.

P.S. Paczka najtanszych kondomow kosztuje mniej od paczki pieluch

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 31 sty 2014 00:04

A mi się wydaje, że tego posta napisał ktoś od Camerona hehe

Nie wierzę, że ktoś jest na serio aż tak niedorozwinięty ;)

nimue
Gastarbeiter
Posty: 69
Rejestracja: 13 mar 2012 06:42

Postautor: nimue » 31 sty 2014 10:23

Skoro oboje pravujecie...wynajmijcie mieszkanie bez kombinacji bo to faktycznie az wstyd...

sam75
Gastarbeiter
Posty: 14
Rejestracja: 08 lis 2011 22:22

Postautor: sam75 » 31 sty 2014 20:09

......czy mozna starac sie o beny na mieszkanie wynajmujac pokoj?

shakira123
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2014 19:36

Postautor: shakira123 » 31 sty 2014 20:16

po rozmowie doszlismy do wniosku ze obydwoje zlozymy wniosek jako para , rouzmiem ale ja nie bede pracowac ,jezeli urodze itd.. to podpowie ktos jak mozna sie starac o to mieszkanie itd.. a co do kometarza pierwszego to nie dziwimy sie polacy maja taka opinie w uk i jeden drugiego by za funta zabil.. (nie urazajac nikogo)

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 31 sty 2014 21:50

Wypelnij aplikacje i czekaj - co w tym skomplikowanego?

Jezeli w Londynie, za jakies 15 lat powinniscie dostac.

marekleyton
Rezydent
Posty: 1162
Rejestracja: 23 lis 2010 08:38

Postautor: marekleyton » 01 lut 2014 08:29

sam75 pisze:......czy mozna starac sie o beny na mieszkanie wynajmujac pokoj?


Tak mozna:

1. Benefit dla niepelnosprawnych umyslowo.
2. Dodatek dla nierobow pospolitych
3. Extra Dodatek dla nierobow nadzwyczajnych.

marekleyton
Rezydent
Posty: 1162
Rejestracja: 23 lis 2010 08:38

Postautor: marekleyton » 01 lut 2014 08:41

shakira123 pisze: a co do kometarza pierwszego to nie dziwimy sie polacy maja taka opinie w uk i jeden drugiego by za funta zabil.. (nie urazajac nikogo)



zrozum ze mi twoje funty leza,obok kosza z recyclingiem...
ale nie toleruje ludzi ktorzy oszukuja i kombinuja.. skoro jestescie para wiedzielisce co robce decydujac sie na dziecko, wykazaliscie sie nieodpowiedzialnoscia i lekkomyslnoscia i teraz zrzucacie odpowiedzialnosc za utrzymanie siebie i dziecka na rzad i podatnikow...
jakie masz prawo do oczekiwania ze jakikolwiek obywatel tego kraju ma zamiar dorzucac sie do twojego budzetu, co dla tego kraju zrobilas? co zrobily twoje poprzednie pokolenia..

jest taki typ zwierzat ktorych egzystencja opiera sie na szukaniu urganizmow bedacych w stanie je wyzywic w zamian za nic... to PASOZYTY ...

marekleyton
Rezydent
Posty: 1162
Rejestracja: 23 lis 2010 08:38

Re: Mieszkanie socjalne w Anglii

Postautor: marekleyton » 01 lut 2014 14:17

shakira123 pisze:mieszkamy z chlopakiem na wynajetnym pokoju w domu w ktorym jest 6 osob niemamy salonu, ani duzego pokoju ,


to musi byc naprawde przykre i straszne... nie miec salonu...mysle ze jak to wpiszecie we wniosek na mieszkanie to sam brak salonu spowoduje ze dostaniecie 3bed house

minta
Gastarbeiter
Posty: 25
Rejestracja: 23 paź 2013 10:50

Postautor: minta » 01 lut 2014 20:18

Hmm..a co z lazienka? bo pewnie jest wspolna ,nie przeszkadza Wam to ?


Wróć do „Mieszkanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 54 gości