Ogólne rozmowy na tematy związane z mieszkaniem w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia mieszkaniowe można znaleźć pod adresem www.londynek.net/accommodation
magik1900
Gastarbeiter
Posty: 12
Rejestracja: 16 sty 2014 12:00

wynajmem mieszkan pytanko:)

Postautor: magik1900 » 22 sty 2014 22:31

Witam dziś znalazłem w ogloszeniu fajna chatke odziwo po wybraniu numeru odebrał polak i z tego co hmm wywnioskowalem ze słów " wybiorę komu wynająć" stwierdziłem że to jego mieszkanie .Pytanko mnianowicie jest takie jak Sie ustrzec przed oszustem jakich dokumentów rządac jak sprawdzić czy to jego mieszkanie .A jakby Sie okazał tylko hmm posirednikiem jak sprawdzić czy osoba dla której hmm pośredniczy istnieje i tp .Dotacje jak możecie jak sie ustrzec przed oszustwem z góry dziekuje:)

cru
Gastarbeiter
Posty: 13
Rejestracja: 28 maja 2010 18:24

Postautor: cru » 03 lut 2014 23:53

Ale chatke czy pokoj ? jak chatke to spiszcie nawet jakas prowizoryczna umowe, zebys mial podkladke, wiem, ze prywatni landlordzi nie palą się do tego ale zawsze cos... co wiecej oczywiscie wplata na konto bylaby potwierdzeniem zaplaty, do lapy duzej kasy lepiej nie dawac...


Wróć do „Mieszkanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 11 gości

cron