Ogólne rozmowy na tematy związane z mieszkaniem w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia mieszkaniowe można znaleźć pod adresem www.londynek.net/accommodation
Marabut
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 08 sty 2014 23:46

Poszukiwany wspolokator/wspolokatorka

Postautor: Marabut » 09 sty 2014 00:53

Juz nieaktualne :D
Ostatnio zmieniony 10 sty 2014 11:11 przez Marabut, łącznie zmieniany 2 razy.

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 09 sty 2014 11:31

Wydaje mi się, że ogłoszenie pisała kobieta.

W każdym razie konkretna patologia :)

Marabut
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 08 sty 2014 23:46

Postautor: Marabut » 09 sty 2014 16:00

LoL Polscy mędrcy na forum wow ,a to zaskoczenie straszne wiec do pierwszego Blondynek (fajna ksywa ) odnośnie łóżka to naucz sie czytać ,chociaż może już za późno ,ja nie szukam szczęścia chłopcze w łóżku jak ty ,a co do drugiego ale jesteś inteligent ,a i nie obchodzi mnie twoje pochodzenie patologu. Szacunek dla twardzieli z przed klawiatury :) pozdrów 600

marekleyton
Rezydent
Posty: 1162
Rejestracja: 23 lis 2010 08:38

Postautor: marekleyton » 09 sty 2014 16:11

Kurde Czesc Marabut. Ja w sumie mam gdzie waletowac.. Ale odnosnie Twojego pierwszego posta , Bo Napisales ze tam Gdzies kolo ciebie jest STACJA POCIAGOWA .. Bo ja chcialbym ja zwiedzic. Wiesz bylo sie tu I tam Nawet Big Bena widzialem, ale nie gadalem z nim Bo spal napity na squocie. Ale taka POCIAGOWA STACJA to musi byc cos.. Ale ze jak tam pojde to mi POCIAGNA ????

ironick
Emigrant
Posty: 735
Rejestracja: 17 paź 2013 22:35

Postautor: ironick » 09 sty 2014 21:39

mam wkurwa na tych kulturalnych inaczej i bede sie czepiac

pokoj przez o z kreska (co ciekawe rzeczownik poprawnie napisany przy odmianie :D )

'bynajmniej' to nie to samo co 'przynajmniej'

te metra to jakies dziwne tam sa

co to znaczy 'odpuscie'? rozumiem, ze mialo byc 'odpuśćcie' (az wkleilam polskie znaki ;p )

sprzed - jesli juz
i
pozdro 600
tekst stary jak swiat to wypadaloby go znac, jak sie chce uzywac

blacharo

co ciekawe - wszyscy ci nowo piszacy dopiero co weszli na forum, a juz tak dobrze nas znaja i tak wiele sa w stanie o nas powiedziec... :roll:

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 09 sty 2014 22:49

wczoraj w nocy mialam taki pokoj

Obrazek

nie mierzylam

ale ze ja kuzwa nie pomyslalam zeby sobie na doczepke kogos tam .....

czlwiek cale zycie sie uczy :lol:

Marabut
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 08 sty 2014 23:46

Postautor: Marabut » 10 sty 2014 11:13

Dzieki za pomoc hejty . Nie wierzylem ale sie przekonalem ze na to strona nieudacznikow ,ktorzy sie spelniaja przed klawiatura Very Happy . Przegralem nie wazne co w zakladzie w typkiem z tej stronki ze tu pomocy nie znajdziesz .A tak z innej beczki ,co zrobicie za pochwale buahahahahahahahahahahahaha . Ze kolesie to normalne ale dziewczyna uuuuuuuuu ty musisz byc naprawde wstretna spelniasz sie przed klawiatura bo Cie nawet kijem facet nie chce dotchnac buahahahahaah Very Happy A jak nie wiesz co oznacza POZDRO 600 i dlaczego teraz sie tak krzyczy do frajerow i blachar to poczytaj albo wyjdz gdzies z Londynku.net . Do zobaczenia na [piii...].pl doceniam was i tam bedziecie . POZDRO600
PS. "jedni wola hejting drudzy petting predzej niz c..ke zobacza yeti" Very Happy

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 10 sty 2014 11:36

teraz sie tak krzyczy do frajerow i blachar to poczytaj albo wyjdz gdzies z Londynku.net


nie przyszlo ci do pustego lba ze ktos moze obracac sie w NORMALNYM srodowisku i wcale mu nie brakuje "znajomosci" twoich dennych tekstow z twojego srodowiska?

ironick
Emigrant
Posty: 735
Rejestracja: 17 paź 2013 22:35

Postautor: ironick » 10 sty 2014 22:01

Marabut pisze:Dzieki za pomoc hejty . Nie wierzylem ale sie przekonalem ze na to strona nieudacznikow ,ktorzy sie spelniaja przed klawiatura Very Happy . Przegralem nie wazne co w zakladzie w typkiem z tej stronki ze tu pomocy nie znajdziesz .A tak z innej beczki ,co zrobicie za pochwale buahahahahahahahahahahahaha . Ze kolesie to normalne ale dziewczyna uuuuuuuuu ty musisz byc naprawde wstretna spelniasz sie przed klawiatura bo Cie nawet kijem facet nie chce dotchnac buahahahahaah Very Happy A jak nie wiesz co oznacza POZDRO 600 i dlaczego teraz sie tak krzyczy do frajerow i blachar to poczytaj albo wyjdz gdzies z Londynku.net . Do zobaczenia na [piii...].pl doceniam was i tam bedziecie . POZDRO600
PS. "jedni wola hejting drudzy petting predzej niz c..ke zobacza yeti" Very Happy


masz szczescie dupku, ze usunales swoj pierwszy post, bo przynajmniej nikt cie juz nie wysmieje, ze piszesz 'pozdrów 600' zamiast 'pozdro 600', dupku
gdy tego zwrotu zaczeto uzywac to ty skakales z dywanu na podloge, dupku
czy moze raczej frajerze
idzcie sie parzyc z gnatem gdzie indziej

ps powinienes mi podziekowac za pomoc, bo dzieki mnie mozesz teraz poprawnie wolac do swych ZIOMALI pozdro 600
zamiast POZDRÓW 600
frajerze

pps
to, co najwazniejsze z twojego, jakze milego postu i tak zostalo skopiowane

pps2
niech cie tchnie ten, z ktorym przegrales, tyle twojego szczescia :D

pps3
zrob zdjecie yeti, bo cipki to ty dluuugo nie zobaczysz, skoro wspolLOKATOR z tego wspolnego lozka ci zwial :D

eot frajerze


Wróć do „Mieszkanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 48 gości

cron