Ogólne rozmowy na tematy związane z mieszkaniem w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia mieszkaniowe można znaleźć pod adresem www.londynek.net/accommodation
Kiwiwi
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 17 gru 2013 15:34

nie chca przyjac mojej aplikacji o council house

Postautor: Kiwiwi » 17 gru 2013 15:39

witajcie



Jestem samotna matka,pracuje jako niania na kontrakt i mieszkam u rodziny wraz z moim malym dzieckiem.

Zarabiam 400 f miesiecznie,w tym mam mieszkanie,jedzenie,chcialam sie zapisac na council house,poniewaz latwiej byloby mi utrzymac sie z dzieckiem i dalej kontynuowac prace jako nianka.Takze chcialabym sie wyprowadzic od rodziny,miec wiecej prywatnosci z dzieckiem w czasie wolnym.

W counsilu odmowili mi wogole,gdy chcialam aplikowac,powiedzieli ze mam wynajac prywatnie,wtedy moga mi pomoc z oplata mieszkania,ale wszystkie mieszkania jakie patrze sa drogie i nawet nie stac mnie na oplate kaucji etc,czy jako samotna matka nie mam prawa na mieszkanie z counsilu?czy jak to jest w koncu z tymi mieszkaniami,czy musze im naklamac ze wyrzucil mnie szef z domu?

w domu nie mam wogole prywatnosci,praktycznie sama kupuje dziecku jedzenie ,pampersy etc. w weekendy jak mam wolne rodzina komentuje lub krzywo sie patrzy gdy biore jedzenie z lodowki np,czy mam wogole prawo starac sie o takie mieszkanie,jestem tu od wrzesnia,pracuje i jedynie chcialabym otrzymac mieszkanie.prosze o rade i nie krytyke..

77omega
Gastarbeiter
Posty: 43
Rejestracja: 02 sty 2013 21:20

Re: nie chca przyjac mojej aplikacji o council house

Postautor: 77omega » 26 gru 2013 23:43

Kiwiwi pisze:witajcie



Jestem samotna matka,pracuje jako niania na kontrakt i mieszkam u rodziny wraz z moim malym dzieckiem.


w domu nie mam wogole prywatnosci,praktycznie sama kupuje dziecku jedzenie ,pampersy etc. w weekendy jak mam wolne rodzina komentuje lub krzywo sie patrzy gdy biore jedzenie z lodowki np,czy mam wogole prawo starac sie o takie mieszkanie,jestem tu od wrzesnia,pracuje i jedynie chcialabym otrzymac mieszkanie.prosze o rade i nie krytyke..


W domu niemasz prywatnosci ?-za nim tu przyjechalas to chyba wiedzialas do kogo jedziesz i na jakie warunki sie godzisz -a tylko mieszkanie dostac to nie jeden by chcial

:shock:

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 27 gru 2013 13:16

Przecież masz gdzie mieszkać. Nie rozumiem z jakiej racji ktoś miałby ci dawać mieszkanie...


Wróć do „Mieszkanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 13 gości

cron