Ogólne rozmowy na tematy związane z mieszkaniem w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia mieszkaniowe można znaleźć pod adresem www.londynek.net/accommodation
twojnick
Gastarbeiter
Posty: 17
Rejestracja: 16 wrz 2013 19:26

Postautor: twojnick » 18 wrz 2013 19:57

mam takie zle przeczucia poniewaz kontaktowalem sie biurem rachunkowym/podatkowym w PL w sprawie zwrotu podatku za przepracowana czesc roku jak bylem w UK , i jak 3-4 miesiace temu podejmowalem ten formularz o odzysakania nadplaconego podatku to wtedy to podalem im wszelkie moje dane w PL aby je wyslali do UK
a teraz urzad skarbowy wyslal mi na adres UK zwrot podatku ( nawet o tym nie wiedzialem) dopiero zostalem poinforomuany przez to biuro i nie mam mozliwosci zrealizowania jak i podjecia , wiec biuro z PL zwrocilo sie z prosba a anulowanie TEGO zwrtotu ktore bylo wyslane na adres UK ( oni musza jeszcze sprawdzic czy nikt faktycznie nie zrealiozowane ) i wysla mi dopiero na adres PL tylko wszelkie kwity powinnienem miec od okolo miesiaca a po skontaktowaniu sie z tym biurem podaktowym w UK oni twierdza cos im nie pasuje i potrzebuja kolejengeo potwierdzenia moich dany , to juz powinie m miec juz czek ponad miesiac temu a tAk czekam jeszcze na nie wiadomo co
CZY TO WROZY KLOPOTY??? - moze cos gdzies jest nie zaplacone wlasnie i nad tym sie zastanawiaja ?????

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 18 wrz 2013 20:17

twojnick pisze:CZY TO WROZY KLOPOTY???


http://i.ebayimg.com/t/Witches-Coven-Wi ... ~60_35.JPG[/UKi]

twojnick
Gastarbeiter
Posty: 17
Rejestracja: 16 wrz 2013 19:26

Postautor: twojnick » 18 wrz 2013 20:24

jak macie pisac bzdury/ jakies bog wie co . to nie pisz cie wcale ,
jak ktos zadaje pytanie /ma problem pomagacie mu lub sie nie odzywacie

twojnick
Gastarbeiter
Posty: 17
Rejestracja: 16 wrz 2013 19:26

Postautor: twojnick » 18 wrz 2013 22:58

przezorny zawsze ubezpieczony :)


Wróć do „Mieszkanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 3 gości