Ogólne rozmowy na tematy związane z mieszkaniem w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia mieszkaniowe można znaleźć pod adresem www.londynek.net/accommodation
alicjaap
Gastarbeiter
Posty: 79
Rejestracja: 16 sty 2013 23:25

Postautor: alicjaap » 27 cze 2013 14:08

wlasnie dzwonilam i niestety inaczej mi powiedzieli...mysle ze duzy wplyw mialo to ze posiadam dokument stalego rezydenta... :wink: ale naprawde jestem tobie wdzieczna bo pomimo naszych zgrzytow jako jedyna potrafilas odpowiedziec na moje pytanie...doceniam to...

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 27 cze 2013 14:12

Tylko licz sie z tym ze co powiedza a co zrobia /czy faktycznie pomoga to tez moga byc 2 rozne sprawy.

Na temat Shelter juz sie ktos tu wypowaiadal ale watek (chyba) jest w smietniku.

alicjaap
Gastarbeiter
Posty: 79
Rejestracja: 16 sty 2013 23:25

Postautor: alicjaap » 27 cze 2013 14:16

poszukam...moze uda mi sie cos znalesc na temat wynikow pracy tej instytucji...w poniedzialek mam rozmowe...zobaczymy...jeszcze raz dzieki...

NoToCo
Rezydent
Posty: 1324
Rejestracja: 26 sty 2009 13:02

Postautor: NoToCo » 27 cze 2013 14:56

Fajnie, że umiesz znaleźć definicję słowa "patologia", szkoda tylko, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem.

Przeczytaj proszę mój post jeszcze ze 2 razy, a jak jeszcze go nie zrozumiesz to zapytaj, a nie od razu się irytujesz i podniecasz.

alicjaap
Gastarbeiter
Posty: 79
Rejestracja: 16 sty 2013 23:25

Postautor: alicjaap » 15 lip 2013 18:10

emigrantka pisze:Tylko licz sie z tym ze co powiedza a co zrobia /czy faktycznie pomoga to tez moga byc 2 rozne sprawy.

Na temat Shelter juz sie ktos tu wypowaiadal ale watek (chyba) jest w smietniku.



witaj emigrantko...prosze ciebie o kontakt...chcialam napisac na priv ale niestety masz zablokowane.prosze odezwij sie do mnie...pominmy to co bylo...prosze ciebie o kontakt bo mam jedna sprawe a na forum to wiesz jak to czasami wychodzi...z gory dziekuje i czekam na kontakt na priv...pozdr.


Wróć do „Mieszkanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 14 gości