Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
justaaugusta
Gastarbeiter

Postautor: justaaugusta » 30 wrz 2013 20:14

Dokladnie ! Ja jestem bardzo niezadowolona i jak moge to korzystam z okazji i OSTRZEGAM wszystkich przed pseudo ksiegowym Niemyjskim !! Zapewne nie zazdroszcze mu jego glupoty i chamskiego zachowania ....

kepke
Gastarbeiter

Postautor: kepke » 08 sty 2015 22:17

Jestem od kilku lat na umowie u Andrzeja tak samo mój brat który mi go polecił powiem tak nigdy nie miałem lepszego księgowego w UK ogarnia wszystko w mega szybkim czasie dzięki Andrzeju oby tak dalej pozdrawiam Łukasz

Iseeyou
Gastarbeiter

Re: FIRMA DOLPHIN ACCOUNTING BIGGEST SCUM IN LONDON OSTRZEGAM!

Postautor: Iseeyou » 05 kwie 2017 19:54

Nie polecam tej firmly! Panie pracujace w biurze sa niemile dodatkowo skasowaly mnie za list urzedowy £40, ktorego nigdy nie wyslaly. Potem byly zdziwione czego chcemy i o co pretensje. Pieniedzy oczywiscie nie oddali a list musielismy napisac sami. Oprocz tego to naciagacze sa, namawiaja wszystkich zeby byc u nich na umowie co oznacza podpisanie umowy na placenie im miesiecznie haraczu, ze niby w "razie co" oni beda nas "reprezentowac". Pierwszy raz spotkalismy sie z czyms takim! A dodam ze za rozliczenie roczne i tak kasuja jak inni tylko niby ze znizka jak jest sie ich klientem na umowie ale w sumie jak policzyc to rozliczenie podatkowe plus oplate roczna za umowe z nimi to wychodzi majatek!!

Wróć do „Praca”