Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
jurka18
Gastarbeiter

FIRMA DOLPHIN ACCOUNTING BIGGEST SCUM IN LONDON OSTRZEGAM!

Postautor: jurka18 » 04 lut 2012 16:20

ROZLICZALEM SIE Z FIRMA - RACZEJ TZW FIRMA DOLPHIN ACCOUNTING W PERIVALE ZACHODNIM LONDYNIE - PROWADZONA PRZEZ NIEJAKIEGO ANDRZEJA NIEMYJSKIEGO - - FACET PO PROSTU NIE WIE CO ROBI - TZN DOBRZE WIE CO ROBI W SENSIE WYLUDZANIA PIENIEDZY -PLACI SIE ZA COS I DO KONCA NIE WIADOMO ZA CO DUZO OBIECUJE ZE ZROBI DLA CIEBIE TO I TAMTO - PUSTE SLOWA ! JEST BARDZO MILY DO MOMENTU ZAPLATY - POZNIEJ NIE MA DLA CIEBIE CZASU - ROBI Z TWOJEGO ROZLICZENIA CO CHCE , SUMY NIE WIADOMO SKAD W OGOLE NIE ODPOWIADAJA ANI WYDATKOM ANI PRZYCHODOM - CZYSTE WARIACTWO - TAKI PRZYJEMNIACZEK Z LOMBARDU POD ZASTAW> WATPIE CZY MA JAKIEKOLWIEK KWALIFIKACJE CZYBA TYLKO W WYCIAGANIU KASY OD CIEZKO PRACUJACYCH LUDZI - ..... OSTZREHGAM I PRZESTRZEGAM - TO FURIAT GROZI I KRZYCZY , DZIALA PRZEZ ZASTRASZENIE !!!!!!!!! TO CHYBA JAKAS MAFIA !!!!!!!!

seezee
Gastarbeiter

Postautor: seezee » 05 mar 2012 11:50

Czesc,

czy mozesz cos mi wiecej powiedziec dlaczego masz zastrzezenia do dzialanosci DW?
Sama korzystam z uslug i chcialabym sie cos na ten temat dowiedziec.
Ja jestem zadowolona, ale moze powinnam o czyms wiedziec??

bula86
Gastarbeiter

Postautor: bula86 » 05 cze 2012 16:14

jestem podobnego zdania, opuszczajac Uk w grudniu 2009 roku udałem sie do tej firmy w celu rozliczenia sie z podatków i zamkniecia wszytskich spraw przed wyjazdem. Zapłaciłem mase kasy i miałem dostac zwrot ponad 900 f, zastrzegałem im ze wyjezdzam i nie bede wiecej w Uk i prosiłem a takze zostawiłem pełnomocnictwo, zeby odpowiednio zajeto sie moją sprawą. Do dnia dzisiejszego nie mam tych ieniedzy nie wiem co z nimi jest.

dolphin1000
Gastarbeiter

Postautor: dolphin1000 » 28 paź 2012 01:17

:lol: Cos co mnie naprawde rozbraja. Ludzie ktorzy uwazaja ze napisza kogos imie i nazwisko na portalu i przez swa glupote, zawisc i pazernosc zniszcza mu zycie.
Pani Halino i Andrzeju (nie pamietam Twojego nazwiska ale nieomieszkam je niedlugo umiescic na forum) prosze nieukrywac calej histori niech wszyscy wiedza ze w kwietniu 2012 roku niechciala pani zaplacic £22.5 za ktory pani zalegala a pracownice przez ten maly fakt niemogly wydac pani dokumentow, poczym zaczela panie Je obrazac ( to niebylo pierwszy raz ). Wiec postanowilem nierozmawiac z pania do momentu az zostana przeproszone.
Chce tylko podkreslic ze jeszcze niespotkalem tak plytkich osob jak pani i pani partner. Mam nadzieje iz osoby ktore beda chcialy sprawdzic czy to prawda niebeda sugerowac sie tak niesprawiedliwymi opinniami.
W adresie zrobila pani blad 128 i tylko 128 Northfields Avenue.
Mam nadzieje ze jest pani usatysfakcjonowana i bedzie pani teraz szczesliwa i spala spokojnie bez zadnych skrupol i wyzutow sumienia.

dolphin1000
Gastarbeiter

Postautor: dolphin1000 » 28 paź 2012 01:25

Do postu bula 86. Jesli jestes kims podstawionym przez Haline i Andrzej to wszystko to tlumaczy.
Jesli nie, to prosze przyjdz do biura aby to wyjasnic lub skontaktuj sie z recepcja 0044 2088404040. Rozne sytuacjie sie zdazaja moglismy cos przeoczyc lub zaistniala sytuacja ktora powinnismy wyjasnic. A jesli uwazasz ze przywlaszczylismy je to ja na Twoim miejscu skierowalbym sie na policjie lub do jakiegokolwiek adwokata aby to sprawdzil.
Mozesz bezposrednio wyslac do mnie smsa na numer 07921262949 z imieniem i nazwiskiem. Pozdrawiam. Andrzej

seezee
Gastarbeiter

Postautor: seezee » 29 paź 2012 08:14

Jesli chodzi o profesionalnosc to ja uwazam ze szczerosc, prawdomownosc powinla byc napierwszym miejscu i jesli chodzi o osoby ktore wyrazaja swoje opinnie powinnly nie wstydzic sie swoich nazwisk.
Jesli masz inny lepszy bardziej profesionalny sposob aby wyjasnic sytuacje to prosze zdrac mi ja.
Blondynku mam kilka firm ale nie az tyle. Ale to swiadczy ze moge dobrze doradzac klijentom bo borykam sie z takimi samymi problemami jak Oni.

justaaugusta
Gastarbeiter

Postautor: justaaugusta » 29 paź 2012 18:56

Calkowicie sie zgadzam z; jurka18 & blondynek .
Dokladnie przezylam to samo . Ten pan to jakas jedna wielka pomylka !!!! Cham i prostak ,ktory ubliza swoim klientom i zalezy mu tylko na wyrwaniu kasy . Masakra !!!!! Znajomosc jezyka angielskiego na poziomie podstawowym ;/
Okreslenie przyjemniaczek z lombardu bardzo mi sie spodobalo ,bo ten jego lancuch wywalony na koszule .......bez komentarza ;-) Jego pracownice tez do najmilszych nie naleza . Zycze wszystkim ,zeby niegdy nie trafili na tego goscia ,bo tylko straca kase i duuuuuuzo nerwow !!!!')

Starababa
Gastarbeiter

Postautor: Starababa » 29 paź 2012 19:50

he/she?

:lol:

Starababa
Gastarbeiter

Postautor: Starababa » 29 paź 2012 20:56

tak to jest jak sie polskich fryzjerow/dentystow/chirurgow uzywa.... :lol:

asiunia87872
Gastarbeiter

Postautor: asiunia87872 » 08 sie 2013 12:14

Przypadkiem weszlam na te strone, szukajac godzin otwarcia biura, wiec prosze nie myslec iz jestem podstawiona. Szok, jak ludzie z zazdrosci ze innym wiedzie sie lepiej niz im, potrafia oczernic czlowieka na forum publicznym. Ja mam podpisana umowe z wyzej wymieniona firma od lat 6 i jestem zadowolona z ich uslug. 4 lata temu udalam sie jednak do innej ksiegowej ktora wtedy miala swoje biuro w sklepie polskim na Ealing Brodway, nie bede podawac imienia tej Pani, przyznam szczerze bo bylo u niej taniej, w celu zlozenia formy o macierzynskie. Ku mojemu zdziwieniu dostalam odpowiedz odmowna i brak macierzynskiego. Poszlam z tym do Pana Andrzeja i w po 3 tyg. mialam pieniadze na koncie, pomylke popelnila ta "madra" pani ksiegowa w aplikacji. Naszczescie udalo sie to naprawic. Wiec prosze ludzie opanujcie sie w niektorych kwestiach wypowiadanych na takich forach, bo mozecie zniszczyc komus reputacje.

NoToCo
Rezydent

Postautor: NoToCo » 08 sie 2013 13:38

A nie przyszło Ci do głowy, że Ci ludzie są po prostu niezadowoleni z usług P. Andrzeja tak jak Ty jesteś niezadowolona z usług tej pani?

No chyba, że też zazdrościsz, że jej się wiedzie :roll:

Wróć do „Praca”