Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
belmondo509
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 07 gru 2011 18:15

zostałem oszukany prosze o pomoc z praca

Postautor: belmondo509 » 07 gru 2011 18:23

Witam przyleciałem wczoraj do londynu i zostalem z kolega oszukany nic nie zaplaciłem miała to byc praca na magazynie nic nie zapowiadało ze to oszust miałem zabrac za soba pieniadze zdjecia i przyleciec gdy przyleciałem to dzwoniłem do niego i kazał przyjechac ze juz ma dla nas mieszkana a jak dojechałęm na miejsce to juz nie odbierał prosze o pomoc w znalezieniu prac jakiej kolwiek pracowałem z kolega na budowach ja pracowałęm na lakierni proszkowe kolega w zieleni miejskiej za pomoc sie odpłace prosze o pomoc

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Re: zostałem oszukany prosze o pomoc z praca

Postautor: Starababa » 07 gru 2011 18:38

belmondo509 pisze: miałem zabrac za soba pieniadze


Nie plac/nie oferuj placic nikomu za znalezienie pracy, nie pakuj sie w zadne "prace" gdzie warunkiem jest zamieszkanie tam gdzie cie wsadza....

Masakra normalnie - widac ze Londynek znasz bo tu prosisz o pomoc - dlaczego przed wyjazdem nie zadales jakichs pytan?

Jak chcesz prace dzien przed swietami znalezc?

I podstawowe pytanie - jak z angielskim?

Moment - wiec jestes w mieszkaniu gdzie cie skierowal i za t mieszkanie oczywiscie zaplaciles?

Jezeli tak to przekret stary jak swiat....

patka19
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 07 gru 2011 11:44

Postautor: patka19 » 07 gru 2011 18:45

hej moze nie czas teraz na to pytanie, ale czy nie była to praca na magazynie sainbury's?

belmondo509
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 07 gru 2011 18:15

Postautor: belmondo509 » 13 gru 2011 18:09

to była praca na magazynie pod adresem 288 high road enfield pod adresem znalazłem tesco

nicola21
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 20 gru 2011 22:26

czesc

Postautor: nicola21 » 20 gru 2011 22:29

belmondo podaj jakis kontakt do siebie,to postaram ci sie pomoc z praca,jesli jeszcze nie znalazles niczego


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 85 gości