Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
bartiiw
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 15 gru 2010 15:45

Postautor: bartiiw » 17 gru 2010 20:41

ok powiedzmy że już mam wypełnione p85 oraz znalazłem p45. Wkładam do koperty p85 i część 2 i 3 p45 i wysyłam. Tylko gdzie ten adres znaleźć? w p45 gdzieś jest czy na stronce hmrc?

babyblue
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 23 lis 2011 19:51

Postautor: babyblue » 23 lis 2011 19:54

dla wszystkich, którzy czują się niepewnie w kwestii języka i zawartości formularzy p45 i jego częsci polecam stronkę:
http://www.translatorkl.pl/index.php?id ... ategoria=4 zawsze lepiej wiedzieć co do nas piszą lub od nas chcą :)
:lol:

lila102
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 05 mar 2013 12:13

Postautor: lila102 » 05 mar 2013 12:25

Witam.
Mam pytanie czy muszę rozliczać podatek z uk w pl?
Zgłosiłam się do firmy Euro-Tax i nie wiem czy trzeba ten dochód przedstawić w US w PL czy już nie skoro rozliczam ten podatek w uk?
Proszę o pomoc :shock:

pzldz
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 02 kwie 2013 13:45

Postautor: pzldz » 02 kwie 2013 13:51

Witam,
czytałem powyższy temat ale dalej nie jestem pewny więc wolę zapytać:
W ciągu jednego roku podatkowego w UK podjąłem pracę w 3 różnych miejscach, posiadam payslipy z 2 firm w których pracowałem, z trzeciej firmy payslipów nie posiadam (pracowałem w niej tylko tydzień). Po tym wszystkim wyjechałem z UK do Polski. Nie wiem czy pracodawca wysłał mi dokument P45 czy nie, ale nawet jeżeli tak to go nie posiadam. Nie wypełniałem formy P85, teraz dopiero się o niej dowiedziałem z tego tematu i moje pytanie brzmi, czy jeżeli wypełnię samą formę P85 i wyślę tylko to do urzędu w uk to rozliczą mnie z podatku? Czy dokument P45 jest wymagany i bez niego nie da się nic zrobić?


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 17 gości

cron