Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
zetka85
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 25 cze 2010 19:20

Potrzebna pomoc z NIN-em

Postautor: zetka85 » 25 cze 2010 20:28

Witam!
Potrzebuje pomocy jeśli chodzi o NIN.
Przyjechałam do Londynu rok temu i pracuję jako opiekunka do dzieci. Jestem tak zwana operką. Zaniedbałam sprawę z dokumentami związanymi z pracą w UK.
Teraz chciałam bym to teraz naprawić załatwiając wszystko jak trzeba, jak nie jest za późno.
Nie wiem od czego nawet zacząć. Tzn wiem że trzeba zadzwonić do JOB CENTRE PLUS i umówić się na spotkanie (tzn oni umówią), ale nie wiem co mam mówić. Całą prawdę? A może opiekunkom do dzieci nie dają?
Kolega teraz się starał i powiedział, że nie pracuje (ale on pracuje) i dostał.
Proszę pomóżcie.
Jeżeli jest ktoś kto może mi pomóc to z góry dziękuje!
Pozdrawiam Aśka

zetka85
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 25 cze 2010 19:20

Postautor: zetka85 » 25 cze 2010 21:50

Bardzo dziękuje za szybką odpowiedz dla Blondynka :)

Jeszcze chciałam dodać, że jak bym dostałam NIN to bym chciała sobie zrobić samozatrudnienie tylko, że nie jako opiekunka do dzieci (bo za duże są wymagania z tego co wiem), ale jako sprzątaczka.

Ale to że ja jestem tutaj rok czasu na "czarno" to coś dla nich chyba znaczy. Nie wiem mam mętlik w głowie i nie wiem jak z tego wybrnąć.

Czy w UK Border Agency mi pomogą w takiej sprawie?


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 29 gości

cron