Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
Bethrez
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 25 maja 2010 15:51

Kod BR i brak payslipa...

Postautor: Bethrez » 25 maja 2010 16:00

Witam
Około 3 miesiące temu zaczałem prace jako General Operative w firmie Rescource.
Cały czas mam podatek BR dzięki czemu za tyle samo przepracowanych godzin co inni(Taka sama stawka) mam sporo mniej pieniedzy.Ja otrzymuje 360funtów podczas gdy reszta 410.Mój manager twierdzi ze zmienia to i ze to potrwa około 8 tygodni...(już czekam 6)Jednak porównując moje payslipy z innymi to mam taki sam podatek do odzyskania jak inni!Tak jakby ta różnica BR gdzieś znikała.
Więc co z tą różnica?Kiedy ją odzyskam?:/
Ostatnio zrobiłem o to awanture(tydzien temu.)
Zawsze otrzymywałem payslipa a 4 dni temu payslip nie przyszedłZarówno supervisior jak i manager twierdzą że to nie ich sprawa, nie pomogą mi go dostać....Twierdza że nie maja pojęcia co robić w takim przypadku.
Jak moge mimo wszystko dostac ten payslip?
Pozdrawiam

Bethrez
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 25 maja 2010 15:51

Postautor: Bethrez » 25 maja 2010 17:17

Dzięki wielkie :D
Problem może być tylko z tą księgowością...Wiem ze nie mają biura w Londynie napisałem e-maila do adresu podanego na forum mojej firmy i brak odzewu dotychczas.

Bethrez
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 25 maja 2010 15:51

Postautor: Bethrez » 16 cze 2010 17:26

Witam ponownie

nareszcie zmienili mi kod i zwrócili cześć pieniędzy ale...
Zwrócili w payslipie około 130 funtów...A przez cały okres jaki miałem ten BR zjadło mi to około 400-500 funtów.
Dalsza cześć pieniędzy otrzymam w następnym payslipie czy znowu ktoś się pomylił? :evil:
Cały dzień starałem się dodzwonić do mojego tax offica ale niestety jak zwykle sie nie udało..(nie wspominając ile pieniędzy poszło za połączenie i oczekiwanie)
Czekać do następnej wypłaty czy już gdzieś pisać o to?;p
A jeśli pisac to gdzie?

Bethrez
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 25 maja 2010 15:51

Postautor: Bethrez » 23 cze 2010 19:41

Tak ale ja zaa miesiac wracam do Polski...Wiec jak moge to odzyskac?


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 20 gości