Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
ToxicTom
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 06 lip 2009 15:14

Gdzie sprzedawać swój towar w Londynie nie mając sklepu?

Postautor: ToxicTom » 01 lut 2010 20:54

Witam!

Mam taki problem. Zamierzam wyemigrowac do Londynu na stałe w poszukiwaniu lepszego jutra ;) Jak wiadomo nasza Polska nie należy do krajów sprzyjającym handlowcom ... Dlategoteż chciałbym spróbować szczęscia w Londynie. Czy są tu jakiejś giełdy, targi czy bazary gdzie mogę przyjechać ze swoim towarem i spróbować szczescia? Na razie nie stać mnie na wynajem sklepu mimo wszystko. Jest to ciekawy towar, AGD, przybory kuchenne, artykuły do domu itp. Jest jeszcze jakieś miejsce prócz wcześniej wspomnianych przezemnie giełd i bazarków gdzie mogę rozpocząć działaność? Prosiłbym o jakieś adresy i jeśli ktoś ma info. ile kosztuje wynajem miejsca to też byłbym wdzięczny. Macie jeszcze jakieś pomysły gdzie moge to sprzedawac?

jeśli masz ochote na dłuższą rozmowe to zapraszam na
GG: 5332212

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 01 lut 2010 21:58

ebay

SantaCruz2009
Gastarbeiter
Posty: 19
Rejestracja: 12 maja 2009 22:37

Postautor: SantaCruz2009 » 01 lut 2010 23:45

moze nie jest zbyt obeznany z Internetem...

zakupy online to mimo wszystko nie jest to co tradycyjny handel na ryneczku he he he...

nie znam calego Londynu, ale mysle ze moglbys sprobowac na ryneczku na Vauxhall. a co i ile, no to juz musisz podjechac i sie zapytac... :lol:


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 19 gości