Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
toshiba7
Gastarbeiter
Posty: 26
Rejestracja: 01 lip 2009 22:43

A mi się udało - znalazłam pracę :):):)

Postautor: toshiba7 » 14 sie 2009 22:34

wracam do tematu, ostatnio zostałam bardzo skrytykowana, ponieważ powiedziałam, że wybieram się do pracy do Londynu i mam nadzieje itp. zostałam zasypana odpowiedziami, że czego się spodziewam itp. że o pracę jest mega trudno bla bla bla. no więc mija 12 dzień mojego pobytu i dziś musiałam zdecydować, którą pracę wziąć. zdecydowałam się na front desk receptionist w dużym salonie fryzjerskim w modej dzielnicy Londynu. a piszę ten post żeby udowodnić niedowiarkom, że się da jak się chce :P

71jkc
Rezydent
Posty: 1468
Rejestracja: 08 kwie 2009 20:16

Postautor: 71jkc » 14 sie 2009 23:46

Zlotko bardzo sie ciesze ze napisalas jak ci poszlo. Czytajac twoj pierwszy post i tu kawalek cytuje :::::::::
""jestem po wyższych studiach, wczesniej bylam w londynie juz kilka razy, pracowalam tam, ale zawsze byly to wyjazdy na kilka miesiecy. tym razem jest inaczej. jade znalezc ambitna prace, nie mam planu na ile jade, bede tam po prostu zyc a czas pokaze. na szczescie mam tam znajomych i najblizsza przyjaciolke wiec licze, ze bedzie ok.""
Dostalas odpowiedz jak tu jest z twoimi papierami z uczelni a pozniej odpisalas ze tu cytuje :::
"" bo sama pierwszą pracę po przyjeździe mam zalatwiona 'po znajomosci', ktore zawarlam jak pracowalam kilka lat temu"""
no i nie bardzo rozumiem i nigdy nie slyszalam ze wyzszych studji potrzeba do tej ambitnej pracy .

Sluchaj ja nie nabijam sie z ciebie tylko to co tym postem udowodnilas to to ze mialam racje , prace znajdziesz ok ale daleko ci bedzie do tej ambitnej wyuczonej po twoich dlugich i ciezkich studiach , ,
jak by nie bylo powodzenia ,
MALYMI KROCZKAMI DO CELU !

Bardzo prosze daj znac czy mialam racje z tym BR tax code ( to moja mala wojenka z banita , )

pozdrawiam i zycze szybkiego zaklimatyzowania sie w londynie [/b]

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 15 sie 2009 10:47

A ja sie przyczepie do "mi".... hehehehhe

Czego na tych studiach w Polsce ucza?

Mnie uczyli poprawnej polszczyzny, miedzy inymi sprawami heheheh I to nawet nie na studiach - studia tutejsze nie z Polski ale z liceum troche jeszcze pamietam heheheh


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 19 gości