Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
ona1985
Gastarbeiter
Posty: 18
Rejestracja: 05 sie 2009 15:34

Oszustwa finansowe, czy legalna praca (Western Union)?

Postautor: ona1985 » 05 sie 2009 15:38

Mam pytania do osób które same badz których znajomi odpowiedzieli na ogloszenia wyglądające bardzo interesująco a dotyczące wpłat pieniędzy na swoje konto a następnie przesyłaniem ich dalej np Western Union? Jak dzialał w Waszym przypadku ten proceder? I czy mieliście z tego tytułu jakieś problemy?? Widziałam nawet jedno takie ostatnio zamieszczone na Londynku.net. Z góry dzieki za odpowiedzi.

ona1985
Gastarbeiter
Posty: 18
Rejestracja: 05 sie 2009 15:34

Postautor: ona1985 » 05 sie 2009 16:43

Uwielbiam wpisy "ale jak jestes...". Zadałam tylko pytanie na ktore nie mogłam znaleźć odpowiedzi w necie. Pewnie dużo jest osób zastanawiających sie nad zarobkiem w domu bo pełno jest takich ofert na stronach www. Chce sie dowiedzieć o takich procederach czegokolwiek jak również dzieki np Pańskiej odpowiedzi przestrzec innych. Nikt nie napisał że mam zamiar brać z tego tytułu jakieś pieniądze. Poza tym pod każdym ogłoszeniem napisane jest prosze nie podawać numerów kont ani kopii dokumentów> Potrafie czytac :wink: Wiem również ze za takie manewry grozi pozbawienie wolności. jeśli świadomie nawet do 10 lat. A nawet jeśli nie to dostaje sie w zawiasach i kto weźmie mnie do pracy z takim paragrafem na koncie? Forum jest po to by zadawać pytania tego typu :roll:

ona1985
Gastarbeiter
Posty: 18
Rejestracja: 05 sie 2009 15:34

Postautor: ona1985 » 05 sie 2009 17:00

Jak wyżej. Widze, że to jednak Pan nie zrozumiał o co mi chodziło. Chodzi o to że nie poszukuje suchych faktów na ten temat. Pełno jest stron, na których moge przeczytać regułke + co za to grozi. Szukam tylko ludzi którzy sie z tym procederem zetknęli. Dla przykładu: chce zgłosić sprawe na policje ale nie znalazłam nigdzie informacji na temat jak to zrobic? Gdzie? Dlatego też szukam kogoś kto brał w tym udział, był w takiej sytuacji. A podobne insynuacje "potrafisz myśleć" niech Pan zachowa dla siebie.

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 05 sie 2009 17:22

Boszeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee - znowu bedzie padac bo trole nisko widze lataja.....


Dziecko drogie - jak to szukalas i nie znalazlas?

W Google wpisalas?

Ide sie wlasna piescia zabic (wroce pozniej)

PS - ATy, PANIE Blondynek sie nie stresuj bo zaraz panna napisze ze jest dziennikarka/reporterka itp.. jak to zwykle bywa Ziewwwwwwwwwww

ona1985
Gastarbeiter
Posty: 18
Rejestracja: 05 sie 2009 15:34

Postautor: ona1985 » 05 sie 2009 17:27

Potrafi Pan czytać w myślach?? :shock: Nie zna mnie Pan i nie zna moich intencji. Jak w jednym z postów na innej stronie napisałam ze chce zgłosic sprawe na policje gościu konkretnie mi napisał że bym o tym zapomniała bo cytuję" zapuka do Ciebie Rosjanin z kastetem zamiast rękawiczki". Zatem najlepiej jest siedzieć cicho i pozwalać ludziom na takie procedery?? Niech okradają ludzi i wzbogacają sie na cudzej krzywdzie. A Pan nie wymyśla?? Insynuuje i doczepia mi łatke. Skoro pisze że nie chce brać w tym udziału i to już w trzecim poście to jeszcze nie dotarło do Pana??? Moze 100x powtórzyc??

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 05 sie 2009 17:34

Rosjanin raczej nie zapuka z kastetem, to bardziej domena Turkow.

A tutaj wytlumaczenie:

Na dyskotece w Niemczech bawił się Rosjanin, ubrany w koszulkę z napisem
"Turcy mają trzy problemy".

Nie trwało długo, stanął przed nim Turek, byczysko chłop:
- Ty, a w dziób chcesz?
- To jest pierwszy z waszych problemów - odpowiedział Rosjanin - agresja.
Ciagle szukacie zwady, nawet wtedy, kiedy nie ma żadnego powodu.
Dyskoteka sie skończyła, Rosjanin wychodzi, a tam czeka na niego tłum Turków.- No, teraz sie z tobą policzymy - warknęli Turcy gremialnie.
- A to jest drugi z waszych problemów - powiedział Rosjanin. - Nie potraficie załatwiac spraw po męsku sam na sam, tylko zawsze musicie zwoływać wszystkich "swoich".
- Zaraz nam to odszczekasz! - wrzasnęli Turcy wyciągając noże.
- I to jest trzeci z waszych problemów - westchnął ciężko Rosjanin - zawsze na strzelaninę przychodzicie z nożami...

ona1985
Gastarbeiter
Posty: 18
Rejestracja: 05 sie 2009 15:34

Postautor: ona1985 » 05 sie 2009 17:40

Babciu Jadziu. Nie, nie jestem dziennikarką tylko kimś kto szuka odpowiedzi na pytanie. Tak szukałam jej na stronach www ale... odpowiedz jedna... zgłaszajac proceder na policji w UK odeślą Cie z kwitkiem bo czyn ma miejsce w Polsce. Strona Polska bo czyn na miejsce w UK. I człowiek siedzi i sie zastanawia gdzie i do kogo z tym ruszyć. Jeśli nie mogą mi Państwo odpowiedzieć na żadne z tych pytań to prosze w ogóle nawet sie ni kwapić do odpowiedzi na ten post :roll: Usercośtam czyli mam sie spodziewać że z bronią przybędą;) to ja juz w tej chwili zmieniam miejsce zamieszkania :wink: :shock:

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 05 sie 2009 18:11

Dziecko drogie - i dalej sama pod soba dolki kopiesz?

I po co Ci to?

Juz sie nie pograzaj dalej.....po 1 poscie wszyscy widza ze Ci sie darmowej kasy zachcialo....

Nie Ty pierwsza nie ostatnia tu z takim pytaniem a pozniej z wykretami wyskakujesz....

Ziewwwwwww

ona1985
Gastarbeiter
Posty: 18
Rejestracja: 05 sie 2009 15:34

Postautor: ona1985 » 05 sie 2009 18:18

Babciu Jadziu. Przestudiowałam troche postów na forum i stwierdzam że chyba prowadzisz jakąś notoryczną nagonkę na forumowiczów :shock: . Jak tu w taki sposób wygląda "pomoc" to ja podziękuje :wink:

ona1985
Gastarbeiter
Posty: 18
Rejestracja: 05 sie 2009 15:34

Postautor: ona1985 » 05 sie 2009 18:23

Ale sie Pan uparł :shock: Życze Państwu miłego dręczenia innych uzytkowników forum :)

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 05 sie 2009 21:09

A my uprzejmnie prosimy o podstawianie sie dalej.

Formularz aplikacyjny przeslemy poczta, za oplata £10 moze byc po polsku.

:lol:


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 102 gości