Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
stokes
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 03 cze 2009 19:55

CRB check - jak się to załatwia?

Postautor: stokes » 05 cze 2009 11:58

Potrzebuję załątwić CRB check do nowej pracy.
Możecie mi powiedzieć jak to dokłądnie jest z tym załatwieniem.
Pracodawca twierdzi, że powinienem iśc na policję i tam wypełnić wniosek i po paru tygodniach przyślą.
Natomiast na stronie www.crb.gov.uk jest, że wniosek ten przedkłada pracodawca i to on wysyła po wypełnieniu...
Kilkoro moich znajomych twierdzi, że również słyszało o tym, ze załatwia się to osobiście na policji z jakąś tam opłatą.
Czy może ktoś kto załatwiał ten papier rozwiać moje wątpliwości? Będę bardzo wdzięczny.

I jeszcze chciałem zapytać czy ktoś z was załatwiał też taki papier z Polski przez kogś z rodziny na przykład, czy to możliwe itd.

user748639
Gastarbeiter
Posty: 40
Rejestracja: 21 wrz 2007 22:42

Postautor: user748639 » 06 cze 2009 00:57

How do I apply for a CRB Check?

There are two ways of applying for a CRB check. You will either be asked to:


* telephone the Disclosure a4pplication line on 0870 90 90 84, in which case you will need to provide the Registered Body name and number (Please have this information to hand when calling), or[/b]
* complete a paper application form handed to you by the person who asked you to apply.


http://www.crb.gov.uk/Default.aspx?page=1871 - ale chyba juz znasz ta strone.

stokes
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 03 cze 2009 19:55

Postautor: stokes » 06 cze 2009 11:22

Cóż... Pojechałem po prostu na policję, dostałem dukument do wypełnienia. Trzeba dołączyć kopię paszportu i drugiego dokumentu, bank statement, utility bill. Koszt 10Ł i czekać... 8)


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 94 gości