Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
anett224
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 05 maja 2009 13:15

Rozliczenie podatkowe - jakie druki wypełnić?

Postautor: anett224 » 05 maja 2009 13:24

witam wszystkich mam pytanie odnośnie druku jaki trzeba wypełnić. W poprzednim roku kiedy się rozliczałam po raz pierwszy wypełniałam druk p86 i chodzi o to czy w tym roku tez mam wypełnić p86 czy może inny. Z góry dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam

evolvi2
Gastarbeiter
Posty: 12
Rejestracja: 13 maja 2009 17:32

Postautor: evolvi2 » 15 maja 2009 11:47

forme P86 Wypelnia sie tylko przy pierwszym rozliczeniu ma ona na celu ustalenie rezydencji podatkowej,wiec nie musisz wyslac tego drugi raz.
Jezleli bylas zatrudniona to potrzbujesz wypelnic P91 ( do sciagniecia z netu ) i dolaczyc P60 i P45 w zaleznosci co tam ci sie w roku nazbieralo.
Potem tylko zkopiowac przed wyslaniem ! Wazne bo IR lubi gubic rzeczy i poczta polecona konieczie wyslac na adres biura podatkowego w ktrorym jest zarejestrownay twoj pracodawca. To mozesz znalesc na stronie IR . Trzeba wbic 3 pierwsze cyferki z Employer reference number ( na stonie FIND TAX OFFICE ) i to to tyle. Powodzenia.


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 104 gości