Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
slimak12
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 08 kwie 2009 01:00

Oszuści. Agencje i Pracodawcy

Postautor: slimak12 » 08 kwie 2009 01:09

Witam.
Mam nadzieję, że znajdzie się kilka osób, którzy mają niemiłe doświadczenia z różnymi firmami i agencjami w UK. Jeśli tak, to zapraszam. Podzielcie sie swoimi opiniami. Może zaoszczędzimy problemów tym co naprawdę chcą popracowac w UK

LewishamBoys
Gastarbeiter
Posty: 17
Rejestracja: 28 kwie 2009 17:20

Postautor: LewishamBoys » 29 kwie 2009 12:19

Cue Personnel uczciwa agencja, kiedys nie zwracali depozytu, teraz ok. A i nie poinformuja Cie o prawie do urlopu:) potem przepada i trzeba podzwonic w sprawach np podatkowych:)

Escapade
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 30 sty 2010 03:57

Postautor: Escapade » 29 kwie 2009 23:33

First Call Contract Services Limited-806 High Road Tottenham N17 0DH.
Czesto telefon o godz 23.00 z informacja,ze masz byc w agencji o 5tej rano.Przyjezdzasz,czekasz godzinke lub dwie i sie dowiadujesz,ze sorry ale maja komplet ludzi i ze mozesz pojsc do domu.Jesli dowoza cie busem to odliczaja z dniowki plus czesto kierowca chce pieniadze,mowiac ze powie w agencji,a w rezultacie nigdy tego nie robi wiec placisz podwojnie).Dostajesz payslip i patrzysz,a tam za przepracowane np 10 godzin masz zaplacone 4.Kiedy sie pytasz gdzie pieniadze za pozostale 6 godzin,dowiadujesz sie 5 godzin bylo za free bo to byl trening a reszta to oplata za bus.Jesli nie znasz jezyka, to mozesz u nich pracowac za 200-300 funtow-taka oplata manipulacyjna.Baaardzo przykre doswiadczenia z ta agencja. :evil:

justyslondyn
Gastarbeiter
Posty: 9
Rejestracja: 05 maja 2009 15:22

Postautor: justyslondyn » 13 maja 2009 16:04

zgadzam sie, first call to oszusci...2 lata temu pracowalam przez ta agencje...o pieniadze upominałam sie pół roku a i tak dostałam mniej nic zarobiłam.Kłamali ze pracodawca nie wypłacił ajak chciałam nr do pracodawcy to jakies wymowki mieli...Jezdziłam co tydz i sie upominałam...Oszusci i kropka.

Escapade
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 30 sty 2010 03:57

Postautor: Escapade » 25 cze 2009 16:51

Witam ponownie.Chcialabym przestrzec przed firma Stardistribution adres:Unit 15, io Centre, 59-71 River Road, Barking, Essex, IG11 0DR
Gosciu kilkakrotnie oglaszal sie na Gumtree,tytul ogloszenia:Forklift drivers and Warehouse staff.
Praca od godziny 7 rano do 8-9 wieczorem.Jest to magazyn z tureckimi slodyczami,pieczywem etc.Po tygodniu pracy wyplata 100 F-po dlugim targowaniu,
(bylam przy wyplacaniu pieniedzy dwom dziewczynom,ktore przepracowaly ponad 60 godzin)
,ale generalnie jest tam ogromna rotacja (ja wytrwalam 2 dni).Gosciu sprawial wrazenie profesjonalnego pracodawcy(interview,skanowanie paszportu,formy do wypelnienia).

user2141267
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 23 sie 2008 18:44

Postautor: user2141267 » 28 cze 2009 08:45

Uwaga na Firme wysyłajaca pieniadze do Polski o Swoisko brzmiacej nazwie!!!!!!!!
Po kilku godzinach dzwonia ze wpłaciłes inna kwote niz zadeklarowana!!! za dowod pokazuja film z cctv na którym brakuje kilku sekund!! do tego staraja sie wmówic, ze to ty napewno sie pomyłiłes-wyrafinowane techniki psychotechniczne!!! na nic potwierdzenie wpłty!!! Uwaga!!!!!!!


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 98 gości

cron