Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
Skala102
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 26 mar 2009 18:59

Praca dla 17-latka

Postautor: Skala102 » 26 mar 2009 19:01

Witam.
Chciałbym pracować w UK w okresie wakacyjnym , natomiast nie wiem jaka praca była by najbardziej dochodowa. Czy moglibyscie mi coś polecic? Mój anglielski jest w średnim stopniu(dogadam sie z anglikiem).

xxMisiek09xx
Gastarbeiter
Posty: 14
Rejestracja: 13 cze 2009 21:30

takk

Postautor: xxMisiek09xx » 05 lip 2009 14:01

Na okres wakacyjny mowisz?? zanim znajdziesz prace to minie pol wakacji, cytuje ''Dogadam się z anglikiem'' baa tak ci sie wydaje chłopie ja po 8 latach nauki w szkole angielskiego i jak przyjechałem to ani mee ani bee ... ;/ jest inny angielski troszke jak w szkole ale z czasem czlowiek sie przyzwyczaje ... ale 2 mies wakacji ci na to nie wystarczy ... zawsze mozesz pojechać na jakąś farme do anglii tam nie trzeba doswiadczenia i jezyka zazwyczaj bo z podbojem londynu to ci ciezko będzie... Pozdrawiam

71jkc
Rezydent
Posty: 1468
Rejestracja: 08 kwie 2009 20:16

Postautor: 71jkc » 05 lip 2009 14:35

Tak wszystkim sie wydaje "" Mój anglielski jest w średnim stopniu(dogadam sie z anglikiem). ""

Ciekawe co zrobisz jak trafisz na kolorowych z Afryki albo Pakistanu :D :?: :?: :?:
Co w szkole sie nauczyles to nie to samo co tu uslyszysz i slownik za ciebie nie bedzie sluchal . Ale powodzenia zycze . :)

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 05 lip 2009 16:01

O Boszeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee - jaka praca bylaby najbardziej dochodowa? Na lotnisku bedzie czekal na Ciebie taki facio z ofertami to sobie wybierzesz... heheheheh

Ciesz sie jak w ogole (razem czy osobno bo nie pamietam????) jakakolwiek znajdziesz :

1)w okresie wakacyjnym,
2)w wieku 17 lat i
3)z angielskim "dogadam sie z anglikiem" ..

......nie zebym byla upierdliwa ale Anglik pisze sie z duzej litery

No ale powodzenia....

:lol:


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 61 gości

cron